Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prijatelji vaseg decka/devojke?

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Prijatelji vaseg decka/devojke? Empty Prijatelji vaseg decka/devojke? Sub Jan 05, 2013 3:02 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Sta mislite o njima? Da li vam smetaju drugovi vase devojke, ili pak drugarice vaseg decka? U kakvim ste odnosima sa njima?

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

2Prijatelji vaseg decka/devojke? Empty Re: Prijatelji vaseg decka/devojke? Uto Jan 08, 2013 1:57 am

SnG

SnG
Član

Pa meni ne smeta nista sto je normalno tako da ni u ovom slucaju, ako su normalni ne smetaju mi :D

3Prijatelji vaseg decka/devojke? Empty Re: Prijatelji vaseg decka/devojke? Uto Jan 08, 2013 1:59 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Šta ti znači to ''normalni'' ? :)
Kakvi bi trebalo da budu ako nisu normalni xD

4Prijatelji vaseg decka/devojke? Empty Re: Prijatelji vaseg decka/devojke? Uto Jan 08, 2013 2:01 am

SnG

SnG
Član

Pa zna se sta znaci normalni, msm nisam mislio da su bukvalno ludi, nego da nisu zavidni, da ne tracaju i tako te stvari, vecian nas ima takve "prijatelje" :D

5Prijatelji vaseg decka/devojke? Empty Re: Prijatelji vaseg decka/devojke? Uto Jan 08, 2013 2:04 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Pa da znam da nisu bukvalno retardirani ili tako nešto xD
Ali šta recimo ako ti devojka ima nekog extra mega frajera za naj ortak :D
Kapiram da je na to ~*NaughtyWickedWitch*~ ciljala kad je otvorila temu :)
Evo recimo..ja sam bila užaaasno ljubomorna na ortakinju mog bivšeg.. -.-''
i nije bezazleno..
likuši uopšte nije frka da gola šeta pred nekim.. mislim -.-''
a fora je u tome što to njemu ne smeta .. msm. šta ima da mu smeta muško je -.-'' :D
Recimo da smo zbog nje i raskinuli.. E sad da li sam ja ispala ljubomorna šizofreničarka ili .. procenite sami

6Prijatelji vaseg decka/devojke? Empty Re: Prijatelji vaseg decka/devojke? Uto Jan 08, 2013 2:08 am

SnG

SnG
Član

Aaaa to nisam skonto xD

A naravno da sam ljubomoran i da mi smetaju neke stvari, ali ja kazem: Ja sam ljubomoran jer jbga kad nekog volis nije ti svejedno da izlasi sa "drugovima" jer ja sam rekao da ne vjerujem u ta prijateljstva...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu