Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prijatelji iz osnovne škole.

+10
Zelo.
Symphony
Mr.Pixy :)
Slagiana
Ado
Glamurozna.:)
štetočina
TheTenaaa
LittleA
Little_Foxy_Lady
14 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Prijatelji iz osnovne škole. Empty Prijatelji iz osnovne škole. Čet Jan 03, 2013 10:12 pm

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Da li ih viđate?
Jeste li ostali dobri sa nekim..
Šta mislite.. :) ?

2Prijatelji iz osnovne škole. Empty Re: Prijatelji iz osnovne škole. Pon Jan 07, 2013 3:48 am

LittleA

LittleA
Član

Viđam. Sa dosta njih sam u dobrim odnosima.:)

3Prijatelji iz osnovne škole. Empty Re: Prijatelji iz osnovne škole. Pet Jan 11, 2013 12:48 am

TheTenaaa

TheTenaaa
Član

Viđam ih svaki dan kad sam još osnovna :3

4Prijatelji iz osnovne škole. Empty Re: Prijatelji iz osnovne škole. Pet Jan 11, 2013 12:56 am

štetočina

štetočina
Moderator

TheTenaaa ::Viđam ih svaki dan kad sam još osnovna :3

I ja :D

5Prijatelji iz osnovne škole. Empty Re: Prijatelji iz osnovne škole. Pet Jan 11, 2013 1:17 am

Glamurozna.:)

Glamurozna.:)
Član

Viđam ove sa kojima idem zajedno u srednju ostale manje više.

6Prijatelji iz osnovne škole. Empty Re: Prijatelji iz osnovne škole. Pet Jan 11, 2013 4:05 am

Ado

Ado
Administrator

Vidjam dosta njih, često ali u prolazu, u dobrim sam odnosima sa svima, par njih mi je i u srednju.

http://www.quick-d.com/

7Prijatelji iz osnovne škole. Empty Re: Prijatelji iz osnovne škole. Pet Jan 11, 2013 12:32 pm

Slagiana

Slagiana
Član

Ne vidjam ih nesto,druzim se samo sa jednom drugaricom,koja je ujedno i moja najbolja :D

8Prijatelji iz osnovne škole. Empty Re: Prijatelji iz osnovne škole. Sub Jan 12, 2013 12:12 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Družim se sa njima :)

9Prijatelji iz osnovne škole. Empty Re: Prijatelji iz osnovne škole. Sub Jan 12, 2013 2:16 am

Symphony

Symphony
Član

Rijetko ih viđam.

10Prijatelji iz osnovne škole. Empty Re: Prijatelji iz osnovne škole. Sub Jan 12, 2013 9:27 am

Zelo.

Zelo.
Član

Ne vidjam se,ne svidjaju mi se ljudi iz osnovne,mozda ima 2-3 njih koje gotivim.

https://facebook.com/marina.grimes

11Prijatelji iz osnovne škole. Empty Re: Prijatelji iz osnovne škole. Pon Mar 25, 2013 6:58 am

12enjoythesilence

12enjoythesilence
Član

Prijateljstva retko postoje u osnovnoj, onda ih ne mogu ni održati. Sa nekim drugaricama se družim i dalje, u aktivnom smo kontaktu, viđamo se, čujemo, baš se družimo. Ostali, pa, kad se na ulici sretnemo javljamo se, često i popričamo. Da nije grad mali, da se ne srećemo često, ne bi bilo ni toga. :)

12Prijatelji iz osnovne škole. Empty Re: Prijatelji iz osnovne škole. Sub Jun 29, 2013 3:32 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Vidjam se sa dosta njih, ali se aktivno druzim samo sa jednom drugaricom :D

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

13Prijatelji iz osnovne škole. Empty Re: Prijatelji iz osnovne škole. Pon Jul 01, 2013 1:48 pm

DeathRipper

DeathRipper
Član

Vidjam se sa cetvoro njih ponekad, a sa jednom od tih cetvoro se cesto cujem. Neki me zivkaju kad im treba nesto, a sa ostalima sam na cao-cao na ulici, ako i toliko. Ipak, mislim da ako ste imali neke dobre prijatelje u osnovnoj, da cete uvek ostati prijatelji. Ja npr. sa jednim drugom nemam ama bas nista zajednicko, ali NISTA (dobro, oboje igramo sah), ali opet mozemo satima da blejimo, jer se jednostavno toliko dobro poznajemo jer smo se upoznali kad smo imali 7. Toliko si naviknut na tu osobu i toliko ti je prirodna komunikacija s njom da tesko da mozes da stvoris takvo prijateljstvo sa nekim koga sad upoznas.

14Prijatelji iz osnovne škole. Empty Re: Prijatelji iz osnovne škole. Uto Jul 02, 2013 5:32 am

metalhead.

metalhead.
Član

Imam samo jednu drugaricu iz osnovne sa kojom se redovno čujem, sa ostalima sam na gotovo ćao-ćao. Nit' se ja viđam s njima, nit' oni međusobno, osim onih koji idu u srednju zajedno.
Uglavnom, društvo iz srednje je većini dosta bolje. :)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu