Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nerviraju me momci/devojke koji/koje...

+3
Mr.Joker
SnG
~*NaughtyWickedWitch*~
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Nerviraju me momci/devojke koji/koje... Empty Nerviraju me momci/devojke koji/koje... Sub Jan 05, 2013 2:38 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Postoji li nesto sto vas nervira kod momaka/devojaka? Neko odredjeno ponasanje, govor, nacin oblacenja, izgled konkretno...?
Pisite :)

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

SnG

SnG
Član

Evo npr. meni se znalo desiti u vezi da sam djevojku skinuo lupam 3-4 puta, ali nismo isli do kraja, e sada mene zanima koji je curama fazon da se npr peti put moram peglat i ganjat po sobi ko kreten, a brate skid'o je prije toga par puta i sad kao nece??? To me nerrvira i ujedno interesuje kakav je to fazon???

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Moguće da jednostavno nije zainteresovana tada pa beži. Nemoj biti naporan. Možda ti hoćeš ali neće ona.

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Nerviram me to što su pojedine jako, jako, jakoooo nafurane :D

Electra.

Electra.
Član

Mr.Pixy :) ::Nerviram me to što su pojedine jako, jako, jakoooo nafurane :D

ovde u Arilju koliko ih o'š. xD Malo pomalo pa naletiš na jednu. xD

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Odnosno, veća je verovatnoća da ćeš naleteti danas na nafurani ribu nego na pešački prelaz. xD

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Nerviraju me nabedjeni momci, momci kojima je u glavi samo to kako da imaju sto vece misice a od mozga nista. I devojcice koje nisu svesne toga da imaju samo jedno detinjstvo i da ce imati dovoljno vremena da ga trose na sminku, stikle, momke i sex.

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

LubenicaMala ::Nerviraju me nabedjeni momci, momci kojima je u glavi samo to kako da imaju sto vece misice a od mozga nista. I devojcice koje nisu svesne toga da imaju samo jedno detinjstvo i da ce imati dovoljno vremena da ga trose na sminku, stikle, momke i sex.
Da postoji reputacija dao bih ti.

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Takođe! :D

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Pa hvala momci :oops:

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Mr.Joker ::Odnosno, veća je verovatnoća da ćeš naleteti danas na nafurani ribu nego na pešački prelaz. xD
:lol:

LubenicaMala ::Nerviraju me nabedjeni momci, momci kojima je u glavi samo to kako da imaju sto vece misice a od mozga nista. I devojcice koje nisu svesne toga da imaju samo jedno detinjstvo i da ce imati dovoljno vremena da ga trose na sminku, stikle, momke i sex.
Takodje :D

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

12Nerviraju me momci/devojke koji/koje... Empty Re: Nerviraju me momci/devojke koji/koje... Pet Jan 11, 2013 12:31 pm

Slagiana

Slagiana
Član



LubenicaMala ::Nerviraju me nabedjeni momci, momci kojima je u glavi samo to kako da imaju sto vece misice a od mozga nista. I devojcice koje nisu svesne toga da imaju samo jedno detinjstvo i da ce imati dovoljno vremena da ga trose na sminku, stikle, momke i sex.
Takodje :D[/quote]

Slazem se :D

13Nerviraju me momci/devojke koji/koje... Empty Re: Nerviraju me momci/devojke koji/koje... Sub Jan 12, 2013 12:14 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Ja to kažem "Pileći mozak" za sve koji misle da su neke ribe/momčine! :P

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu