Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koliko ste zadovoljni vašom frizurom?

+9
Zelo.
Slagiana
Mr.Joker
LubenicaMala
Crna dama
štetočina
Mr.Pixy :)
~*NaughtyWickedWitch*~
Little_Foxy_Lady
13 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Empty Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Pet Jan 04, 2013 10:08 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Pa? :)

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Jaooo, ja cas hocu dugu, cas kratku, cas ove boje, cas one boje, cas ravnu, cas kovrdzavu, nikako da se odlucim :lol:
Trenutno mi je jedna strana kraca (do ramena), druga duza (do grudi otprilike), imam šiške koje idu ukoso, i farbam se u neku medeno-zlatnu , mada je vise ridja xD

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Zadovoljan dvojka trojka :D

4Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Empty Re: Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Pon Jan 07, 2013 10:17 pm

štetočina

štetočina
Moderator

Prilično :D

Crna dama

Crna dama
Član

Nikad' bolja xD :D

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Zadovoljna, kosa mi je duga skoro do zadnjice i non stop neke nove frizure isprobavam ali ne planiram da je skracujem. :D

7Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Empty Re: Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Uto Jan 08, 2013 10:32 pm

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Ja se ne žalim. Kad sam muško ne gledam previše detalje oko toga.

8Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Empty Re: Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Uto Jan 08, 2013 10:34 pm

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Pa nisam baš zadovoljna..
Već par godina imam jednu te istu frizuru xD :D msm..kad izlazim umem da napravim lokne ili tako ispletem rajf pletenicu..ali mi je ovako stalno ista.
A pošto je jako,jako dugo puštam žao mi je da se šišam :/

9Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Empty Re: Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Sub Jan 12, 2013 10:05 am

Slagiana

Slagiana
Član

Trenutno sam jako zadovoljna,inace volim promene,uvek sam za da probam nesto novo..Jako volim kratku kosu,ali meni to ne stoji,previse mi je meka kosa za to..

10Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Empty Re: Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Sub Jan 12, 2013 10:28 am

Zelo.

Zelo.
Član

Zadovoljna sam ^^

https://facebook.com/marina.grimes

11Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Empty Re: Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Čet Jan 17, 2013 6:37 am

Stewcha

Stewcha
Član

Kad je dobro namestim prezadovoljan sam xDDDDDDDDDDD

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

12Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Empty Re: Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Čet Jan 17, 2013 11:01 am

TheTenaaa

TheTenaaa
Član

Nisam baš zadovoljna jer moram kosu skoro svaki dan peglati kad mi je prirodno kovrčava. Ne sviđa mi se boja al mi mama neda da se farbam pa sad imam samo crvene pramenove i vrhove ali su mi dosadili(imam ih od prošle godine xD) pa ću uskoro staviti svijetlo smeđe :3

13Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Empty Re: Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Pet Jan 18, 2013 8:45 am

SnG

SnG
Član

Zadovoljan sam naravno nekad imam problema kad' mi je kosa duza, ali u biti dobro je...

14Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Empty Re: Koliko ste zadovoljni vašom frizurom? Pon Jul 01, 2013 1:18 pm

DeathRipper

DeathRipper
Član

Trenutno furam asian mullet (google it), samo ne saren, i mnogo mi se svidja. Generalno cesto menjam frizure. Mislim, cesto. Svakih godinu-dve promenim bar duzinu.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu