Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koliko često idete na šišanje?

+5
štetočina
SnG
LubenicaMala
Crna dama
Little_Foxy_Lady
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Koliko često idete na šišanje? Empty Koliko često idete na šišanje? Pet Jan 04, 2013 10:09 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Pa?
Kažu ''što je više sečeš, više raste'' :D

2Koliko često idete na šišanje? Empty Re: Koliko često idete na šišanje? Uto Jan 08, 2013 6:35 am

Crna dama

Crna dama
Član

Jednom godišnje, ako i tad' :D

3Koliko često idete na šišanje? Empty Re: Koliko često idete na šišanje? Uto Jan 08, 2013 8:52 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Frizerka sam i najezim se kad vidim mrtvu macku zenama na glavi. :D Na 2 meseca.

4Koliko često idete na šišanje? Empty Re: Koliko često idete na šišanje? Uto Jan 08, 2013 10:07 am

SnG

SnG
Član

Posto sam musko idem svakih 20-ak dana :D

5Koliko često idete na šišanje? Empty Re: Koliko često idete na šišanje? Uto Jan 08, 2013 10:09 am

štetočina

štetočina
Moderator

Zavisi, nekad jednom godišnje, nekad dva puta.
Ne planiram da se šišam u skorije vreme, želim dugu kosu :)

6Koliko često idete na šišanje? Empty Re: Koliko često idete na šišanje? Uto Jan 08, 2013 12:07 pm

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Ne idem na šišanje, frizer dolazi kod mene svakih 15 dana :D
Inače namerno to radim, jer želim da uvek izgledam sveže :D ahahahahhahaha

7Koliko često idete na šišanje? Empty Re: Koliko često idete na šišanje? Sub Jan 12, 2013 10:36 am

Zelo.

Zelo.
Član

Svakih mesec dana,u poslednje vreme sam se sama krenula sisati zato sto ne volim kako me frizerka osisa

https://facebook.com/marina.grimes

8Koliko često idete na šišanje? Empty Re: Koliko često idete na šišanje? Sub Jan 12, 2013 10:38 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Na mesec dana. XD

9Koliko često idete na šišanje? Empty Re: Koliko često idete na šišanje? Čet Jan 17, 2013 6:35 am

Stewcha

Stewcha
Član

na svakih mesec dana xDD

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu