Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kakvi ste kada se napijete?

+4
LittleA
Mr.Pixy :)
~*NaughtyWickedWitch*~
Little_Foxy_Lady
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kakvi ste kada se napijete? Empty Kakvi ste kada se napijete? Čet Jan 03, 2013 9:22 pm

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Hahah :)
Pa? :)

2Kakvi ste kada se napijete? Empty Re: Kakvi ste kada se napijete? Sub Jan 05, 2013 1:44 pm

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Opustena? xD
Pa nije mnogo velika razlika, samo se smejem k'o luda, mada sam i ovako mnogo opicena, pa imam napade smeha :lol:
Nikad mi se nije desilo da se ne secam sta sam radila, ili da ne mogu da se kontrolisem (ako izuzmemo smejanje :D)

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

3Kakvi ste kada se napijete? Empty Re: Kakvi ste kada se napijete? Sub Jan 05, 2013 1:47 pm

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Mene alkohol ne dotiče :D
Mogu da popijem bilo šta od alkohola meni će biti isto :D
Mada primetio sam kada popijem Jack Daniels da me tera na smeh jako :D

4Kakvi ste kada se napijete? Empty Re: Kakvi ste kada se napijete? Pon Jan 07, 2013 4:17 am

LittleA

LittleA
Član

Ne opijam se.xD

5Kakvi ste kada se napijete? Empty Re: Kakvi ste kada se napijete? Pon Jan 07, 2013 9:53 pm

štetočina

štetočina
Moderator

LittleA ::Ne opijam se.xD
Ni ja :D

6Kakvi ste kada se napijete? Empty Re: Kakvi ste kada se napijete? Čet Feb 21, 2013 6:48 am

swolf13

swolf13
Član

Ja sam isti.

7Kakvi ste kada se napijete? Empty Re: Kakvi ste kada se napijete? Pon Jul 01, 2013 1:51 pm

DeathRipper

DeathRipper
Član

Ne opijam se generalno, ali sam provereno sleepy drunk. Isto se ponasam, samo mi se malo spava.

8Kakvi ste kada se napijete? Empty Re: Kakvi ste kada se napijete? Uto Jul 02, 2013 8:48 am

Dragana96

Dragana96
Član

jednom sam se opila i razvalila sve oke sebe na rodjendanu :564524: 

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu