Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Do kada obično budete napolju?

+3
Mr.Pixy :)
~*NaughtyWickedWitch*~
Little_Foxy_Lady
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Do kada obično budete napolju? Empty Do kada obično budete napolju? Čet Jan 03, 2013 9:21 pm

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Pa?
Do kada vaš izlazak inače traje?

2Do kada obično budete napolju? Empty Re: Do kada obično budete napolju? Sub Jan 05, 2013 1:48 pm

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Pa obicno se vracam oko pola 1-1, ali samo zbog busa, posto tad ide zadnji, a ne zivim bas blizu centra, i ne daju mi se pare za taksi :P
Pre, kad sam isla na svirke mog decka, ostajala sam do 3...
Ali sto se mojih roditelja tice, samo treba da im se javim da znaju da sam ok, i mogu dokle hocu da blejim :D

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

3Do kada obično budete napolju? Empty Re: Do kada obično budete napolju? Sub Jan 05, 2013 1:50 pm

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Nemam ograničeno :D
Vozač me uvek čeka i dolazi, razvozi i dovozi nas :D

4Do kada obično budete napolju? Empty Re: Do kada obično budete napolju? Pon Jan 07, 2013 4:15 am

LittleA

LittleA
Član

Do 11 kad je škola a kad sam na raspustu nemam ograničeno.:)

5Do kada obično budete napolju? Empty Re: Do kada obično budete napolju? Pon Jul 01, 2013 1:53 pm

DeathRipper

DeathRipper
Član

Oko 12 ako nisam u kraju (zbog autobusa itd.), ponekad ostanem malo kasnije u kraju. Moja keva je generalno u fazonu da me nikada nece ni pustati kasnije, osim ako ne prespavavam negde drugde, da nju ne budim. XD Ali pasce tu neki dogovor, i ona zabode nekad do 3. > . < XDD

6Do kada obično budete napolju? Empty Re: Do kada obično budete napolju? Uto Jul 02, 2013 8:48 am

Dragana96

Dragana96
Član

do 2:D

7Do kada obično budete napolju? Empty Re: Do kada obično budete napolju? Uto Jul 02, 2013 11:24 pm

Rebelle fleur

Rebelle fleur
Član

Nemam ograniceno :) Sve zavisi...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu