Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Vid - imate li problema?

+5
~*NaughtyWickedWitch*~
Mr.Joker
LubenicaMala
SnG
Little_Foxy_Lady
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Vid - imate li problema? Empty Vid - imate li problema? Ned Jan 13, 2013 9:36 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Da li neko možda ima problema sa vidom?

2Vid - imate li problema? Empty Re: Vid - imate li problema? Pon Jan 14, 2013 6:38 am

SnG

SnG
Član

Da nosim naocale naravno - na jednom oku je -2.00 a na drugom je - 1.75 nosim ih od cetvrtog osnovne, ali me u gradu nkad necete vidjeti sa njima, ne stidim se sto nosim, ali jednostavno nisam naviko da ih nosim stalno iako bih trebao...

3Vid - imate li problema? Empty Re: Vid - imate li problema? Pon Jan 14, 2013 7:02 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

SnG ::Da nosim naocale naravno - na jednom oku je -2.00 a na drugom je - 1.75 nosim ih od cetvrtog osnovne, ali me u gradu nkad necete vidjeti sa njima, ne stidim se sto nosim, ali jednostavno nisam naviko da ih nosim stalno iako bih trebao...

Takodje, do duse meni je daleko manja dioptrija -0,5 ali nosim cilindricna stakla i trebalo bi da ih non stop nosim, ali me van kuce sa njima necete videti, ne stoje mi lose nego prosto ih ne volim. Sledece nedelje idem na kontrolu, nisam bila 2 godine.

4Vid - imate li problema? Empty Re: Vid - imate li problema? Pon Jan 14, 2013 7:05 am

SnG

SnG
Član

Ja sam tu dioptriju imao u 4 osnovne kada sam poceo da nosim, skreno ni meni ne stoje lose, ali ipak ne nosim kao sto rekog nisam navikao...

5Vid - imate li problema? Empty Re: Vid - imate li problema? Pon Jan 14, 2013 7:11 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Primecujem da mi je sad losiji vid, a na svu nesrecu izgubila sam omiljene naocare tako da sad moram otici na pregled i nove da pravim. Jel se bese - ne popravlja?

6Vid - imate li problema? Empty Re: Vid - imate li problema? Pon Jan 14, 2013 7:30 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Nosim naočare, videli ste sa slika već xD . Jako me nervira to jer treniram Wing Chun, i svakako da mi smeta što moram nositi. :D

7Vid - imate li problema? Empty Re: Vid - imate li problema? Pon Jan 14, 2013 8:22 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Ja sam definitivno pobedila xD Nosim naocare, ali imam dioptriju samo na levom oku. S obzirom da sam stalno za kompom, a kad izlazim sa drustvom ne nosim naocare, dioptrija mi se povecala na -3 i sad treba da menjam stakla, ali posto mnogo naprezem oci zbog prevelike razlike izmedju levog i desnog oka, moracu i na desno da stavim dioptriju, ali samo -0,5 iako je to oko savrseno zdravo :lol:
'Oce to tako kad je neko neodgovoran ^^

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

8Vid - imate li problema? Empty Re: Vid - imate li problema? Pon Jan 14, 2013 9:43 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Ti nosiš naočare? Nisam te video na slikama sa naočarima . :D

9Vid - imate li problema? Empty Re: Vid - imate li problema? Pon Jan 14, 2013 10:17 am

Ado

Ado
Administrator

Nemam problema sa vidom, iako visim ispred kompa. :635281:

http://www.quick-d.com/

10Vid - imate li problema? Empty Re: Vid - imate li problema? Pon Jan 14, 2013 11:57 am

SnG

SnG
Član

Iskreno blago tebi i ono mozda ti nikada nece trebati, ali visis za kompom, daj boze da ti ne budu trebale...

11Vid - imate li problema? Empty Re: Vid - imate li problema? Uto Jan 15, 2013 5:43 am

štetočina

štetočina
Moderator

Nemam problema sa vidom :)

12Vid - imate li problema? Empty Re: Vid - imate li problema? Uto Jan 15, 2013 9:14 am

Stewcha

Stewcha
Član

Nemam... za sada xDDDD

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

13Vid - imate li problema? Empty Re: Vid - imate li problema? Sre Jan 16, 2013 6:41 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Mr.Joker ::Ti nosiš naočare? Nisam te video na slikama sa naočarima . :D
Pa kad ne volim da ih nosim :P

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

14Vid - imate li problema? Empty Re: Vid - imate li problema? Sre Jan 16, 2013 7:40 am

TheTenaaa

TheTenaaa
Član

Nosim naočale sad će negdje 6 mjeseci. Na oba oka imam dioptriju -1.75 i sad uskoro idem na kontrolu tako da di se možda dioptrija i poveća :3

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu