Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kako ste upoznali vašeg trenutno najboljeg prijatelja/prijateljciu?

+4
TheTenaaa
štetočina
LittleA
Little_Foxy_Lady
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Pa ? :)

LittleA

LittleA
Član

Sa njom sam se upoznala u školi (osnovnoj) kada sam bila da se upišem. Vremenom smo se povezale i izgradile jako čvrsto prijateljstvo. :D

štetočina

štetočina
Moderator

Ih, još u zabavištu ali se nismo odmah počele družiti :D

TheTenaaa

TheTenaaa
Član

Ja ima 3 naj frendice xD jednu sam upoznala još u vrtiću, jednu u osnovnoj i jednu u ljetnom kampu

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Ne sećam se svega, ali se sećam sledećeg:
Kada sam se doselio iz Kanade u Beograd, prvo sam živeo na Dedinju, i tu sam upoznao njih nekoliko :D
Počeli smo da se igramo i ja se dosetih ajmo kod mene?! :)
E onda sam ja pozvao njih kod mene i tako smo se združili, inače moj najbolji drug i moja najbolja drugarica su brat i sestra, takod da dalje nema šta da se priča :D Tu smo počeli da pričamo naše doživljaje :)
Bilo je to negde 22h kada su njih zvali kući, time su se i naši roditelji upoznali :D Nastavili smo da se družimo i tada i sada smo najbolji drugovi :)

Glamurozna.:)

Glamurozna.:)
Član

U vrtiću:D

Ado

Ado
Administrator

Pa imam 2 jednog znam otkad znam za sebe jer u istu ulicu živimo, a i godište smo isto, a drugog u osnovnoj školi.

http://www.quick-d.com/

12enjoythesilence

12enjoythesilence
Član

Znamo se iz škole, klasika.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu