Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Postoje neki drugi svjetovi...

+2
~*NaughtyWickedWitch*~
foreign violet.
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Postoje neki drugi svjetovi... Empty Postoje neki drugi svjetovi... Ned Jan 06, 2013 12:21 am

foreign violet.

foreign violet.
Član

Haj! :D
Zovem se Marina, imam 15 godina ('97) i iz Hrvatske sam. Obožavam čitati. Opsjednuta sam HP-om i VA. Slušam većinom rock, najdraži bendovi su mi:Bon Jovi, Prljavo Kazalište i Within Temptation. Idem u prvi razred tehničke (tehničar za računalstvo) škole. :)

EDIT:
Ime i nadimak .Marina (Rina, Ina, Mari, Meri, Rinče, M. (Em))
Vaš hobi, šta radite u slobodno vreme ?Čitam
Koje ste godište?'97
Odakle ste?Zagreb
Omiljena vrsta muzike?Rock
Trenirate li nešto?Ne, ali prije sam trenirala karate 7 godina. :3
Za šta ste posebno zainteresovani? Ne znam.



Poslednji izmenio foreign violet. dana Ned Jan 06, 2013 12:30 am, izmenjeno ukupno 1 puta

2Postoje neki drugi svjetovi... Empty Re: Postoje neki drugi svjetovi... Ned Jan 06, 2013 12:28 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Dobrodosla Marina! :D
Nadam se da cemo se lepo druziti :)

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

3Postoje neki drugi svjetovi... Empty Re: Postoje neki drugi svjetovi... Ned Jan 06, 2013 12:29 am

Ado

Ado
Administrator

Dobrodošla Marina.

http://www.quick-d.com/

4Postoje neki drugi svjetovi... Empty Re: Postoje neki drugi svjetovi... Ned Jan 06, 2013 12:30 am

foreign violet.

foreign violet.
Član

Hvala :)

5Postoje neki drugi svjetovi... Empty Re: Postoje neki drugi svjetovi... Ned Jan 06, 2013 1:08 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Oo pa dobro nam došla :)
Nadam se da ćeš biti redovna
Zabavi se :*

6Postoje neki drugi svjetovi... Empty Re: Postoje neki drugi svjetovi... Ned Jan 06, 2013 3:29 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Dobrodošla :D

7Postoje neki drugi svjetovi... Empty Re: Postoje neki drugi svjetovi... Ned Jan 06, 2013 6:55 am

foreign violet.

foreign violet.
Član

Hvala :D

8Postoje neki drugi svjetovi... Empty Re: Postoje neki drugi svjetovi... Pon Jan 07, 2013 2:41 am

LittleA

LittleA
Član

Dobrodošla.:)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Imate li neki hobi?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu