Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Veza/Sex na jedno vece?

+4
Little_Foxy_Lady
Mr.Pixy :)
Mr.Joker
~*NaughtyWickedWitch*~
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Veza/Sex na jedno vece? Empty Veza/Sex na jedno vece? Sub Jan 05, 2013 3:32 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Da li ste nekad dobili ponudu da budete sa nekim na jedno vece, ili da se povremeno vidjate, ali da ne budete u pravoj vezi? Sta mislite o tome?
Pisite...

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

2Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Sub Jan 05, 2013 10:11 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Nisam dobio takvu ponudu, ali da jesam prihvatio bih. Mislim, kome još može štetiti seks? XD

3Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Sub Jan 05, 2013 11:53 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Hahah, pa moze ako se upustas u to sa nekim o kome nista ne znas, ko moze da ima neku polno prenosivu bolest... Mada ja ne sumnjam da bi ti koristio kondom, ali ni on nije bas sigurna zastita xD Moze se desiti da pukne :P
Nisam imala nameru da ispadnem ovakva babaroga, haha :lol:

Inace, ja sam bas pre par nedelja dobila takvu ponudu, i prihvatila sam je (mada sam je prihvatila kao muvanje bez seksa), ali dosadila mi je nakon par dana i rekla sam mu to i sve je bilo ok :) Medjutim, taj isti decko me juce pitao da opet probamo, i ja sam opet kao "za", ali ovog puta bi to trebalo da bude nesto vise :shock: haha
Taj decko ide u moje odeljenje, so that's a little complicated, but oh well :roll:

Inace, nikada pre nisam radila tako nesto, ali raspolozena sam za zezanje, i naravno, nikad ne bih pristala na sex na jedno vece :suspect: barem ne u ovim godinama ;)

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

4Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Sub Jan 05, 2013 12:04 pm

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Blago tebi kad dobiješ takve ponude, ali ti si valjda žensko pa je to normalno. Ne znam kako izgledaš ali čim te pitaju to mora da si zgodna. XD Anyway, kondom always!

5Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Sub Jan 05, 2013 1:06 pm

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Hahah, you make me blush :oops: xD
A ne volim da dobijam takve ponude, ponekad su malo nepristojne -.-

Znas kako, pocni da se dopisujes sa nekom drugaricom koju gotivis, mada ne mora da bude drugarica xD Nemoj odmah da predjes na stvar! Nego polako, dopisujte se o bilo cemu, ali sve na prijateljskoj osnovi, valjda znas kako to ide xD Ako vidis da je smaras - odustani! Ali ako se i dalje dopisuje sa tobom, kreni sa malo dvosmislenijim pitanjima i temama, flertuj malo, kazi joj kako mislis da je slatka/lepa/zgodna, ako imate fb, lajkuj joj slike... Ako vidis da se i ona tebi nabacuje, znaci da je zainteresovana. Pricajte o vezama, dugim, kratkim, na jedno vece... Pitaj je da li je nekada imala takvu vezu ;) Pitaj je da li je nekada spavala sa deckom. Mada ovo nije bas zahvalno pitanje, moze da ti se obije o glavu, pogotovo ako cura nije perverzna. Zato uvek biraj perverzne devojke, s njima ces lakse da dodjes do teme "sexa" ;) A jos ako znas da je vec izgubila nevinost, onda je vec mnogo lakse! Onda uopste nema potrebe za onim nezahvalnim pitanjem xD Pitaj je da li ima neki fetis, sta je to sto joj se posebno svidja, sto joj prija u seksu. Ako odbija da odgovori, postavi joj uslov: Reci ces sta se tebi svidja, ako ona kaze sta se njoj svidja ;) Ako i dalje odbija - znas na cemu si, trazi drugu.
Takodje, dobro bi bilo da si sladak, a ne bi ti skodilo ni da si zgodan, haha :D
I za pocetak nemoj da pucas mnogo visoko :P

Koje si godiste uopste? :)

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

6Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Sub Jan 05, 2013 1:13 pm

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Veza je bilo, a drugi deo ne odg. :D

7Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Sub Jan 05, 2013 9:54 pm

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

1992. Anaway, napisala si odgovor kao da pišeš ljubavne savete. :D

8Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Ned Jan 06, 2013 12:16 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Znam, nesto sam bila darezljivo raspolozena xD :lol:
Uglavnom, savet moze da posluzi bilo kome na ovom forumu ;)

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

9Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Ned Jan 06, 2013 8:13 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Savet bi mogao da koristi ako je dobar , a da li je nešto dobro je generalno pitanje šta je istina. :D

10Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Ned Jan 06, 2013 8:19 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Nije dobro, ali ako i devojka zeli to, zasto da ne?
Uostalom to je danas uobicajena pojava - muvati se sa nekim na jedno vece :P

~*NaughtyWickedWitch*~ ::
Znas kako, pocni da se dopisujes sa nekom drugaricom koju gotivis, mada ne mora da bude drugarica xD Nemoj odmah da predjes na stvar! Nego polako, dopisujte se o bilo cemu, ali sve na prijateljskoj osnovi, valjda znas kako to ide xD Ako vidis da je smaras - odustani! Ali ako se i dalje dopisuje sa tobom, kreni sa malo dvosmislenijim pitanjima i temama, flertuj malo, kazi joj kako mislis da je slatka/lepa/zgodna, ako imate fb, lajkuj joj slike... Ako vidis da se i ona tebi nabacuje, znaci da je zainteresovana.
Ovaj deo mog saveta moze da se iskoristi za normalno, klasicno muvanje, dakle za vezu, a ostatak je namenjen za jedno vece :)

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

11Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Ned Jan 06, 2013 10:03 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Super su ti saveti. Nismo se ti i ja nešto razumeli, no nebitno je x)

12Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Ned Jan 06, 2013 11:05 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Jao što mi se dopada što ste mi se ovako raspisali !
Odlična ste ekipa :) baš to sam očekivala od foruma :D

Inače..
Šta ja mislim o ovome :)
Nisam nikada bila sa nekim na jedno veče .. i nemam lepo mišljenje o tome.
Međutim desilo mi se jednom kada sam bila pijana...smuvala sam se sa ortakom.. xD
I naravno odmah sutradan je sve bilo zaboravljeno.. :) xD

13Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Pon Jan 07, 2013 12:50 pm

Electra.

Electra.
Član

Glupost jedna. Mislim, sad mi jeste, ali kako budem odrastao neće biti. Mislim da su mnogi ustvari imaju seks/vezu na jedno veče.

14Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Pon Jan 07, 2013 12:55 pm

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Da, da, da :D Pravo zboriš! :)
Svi imaju više veza za na jednu noć nego veza ovako :D

15Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Pon Jan 07, 2013 12:58 pm

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Ja nemam... Imam samo par veza na jednu noc :P

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

16Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Uto Jan 08, 2013 12:31 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Pa ono..to je sad dosta popularno :D
Realno, svi beže od ozbiljnih veza.
Pogotovo momci.. jednostavno imam osećaj da niko ne voli da se ''vezuje'' ..
ako me razumete :D

17Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Uto Jan 08, 2013 12:56 am

LittleA

LittleA
Član

Hahaha razumijem te.
I da sve je više takvih veza, ali opet se mogu naći momci koji žele nešto ozbiljnije. :)

18Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Uto Jan 08, 2013 1:39 am

SnG

SnG
Član

Msm nije da cu sada da serem oto mek ako sam ja postenjacina, ali iskreno veoma ,mi je tesko da prevarim djevojku, jer ja sam malo cudan i veoma tvrdoglav, msm da sam slobodan sigurno bih upraznjavao sex za jednu noc, ako bi se pruzila prilika, ali za sada je to skoro pa nemoguce.

Opet nikad se ne zna sta se moze desiti, ali kazem sanse su najminimalnije :D

19Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Uto Jan 08, 2013 1:57 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Znate šta kapiram.. :)
iz NS-a sam ali jako često izlazim u Beograd i često sam tamo..planiram i da studiram i blabla
nbtn sad negoo
devojke su u Bgd jako napadne -.-'' ozbiljno
samo kada pogledate recimo neke slike sa žurki..VJ Sky-a, noćnih izalazaka i to..
likuša se na jednoj slici ljubi sa jednim likom, na drugoj sa drugim.. užaaas
i to je sve na jedno veče.. Kažem vam..to je sad baš popularno :D
Kao fora..sutra se i ne poznajemo haha

20Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Uto Jan 08, 2013 2:07 am

LittleA

LittleA
Član

Današnje veze: 2 dana bez 3. :D

21Veza/Sex na jedno vece? Empty Re: Veza/Sex na jedno vece? Uto Jan 08, 2013 2:00 pm

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Ne podrzavam to, nemam takva iskustva i ne bih volela da ih imam. Ali u vremenu u kom zivimo to je postalo normalno (nazalost) tako da se ne mesam ljudim oko mene koji se odluce za taj vid zadovoljstva. ;)

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» dobro vece svima :D

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu