Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

"Volim te"

+5
Mr.Pixy :)
Slagiana
LubenicaMala
SnG
~*NaughtyWickedWitch*~
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1"Volim te" Empty "Volim te" Sub Jan 05, 2013 2:31 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Jeste li rekli nekada decku/devojci da ga/je volite? Ili on/ona vama?
Kada je pravo vreme za to? Sta ako vam on/ona ne uzvrati? Ili pak vi njemu/njoj? Kako se nositi u takvoj situaciji? Da li vam se desilo to nekad?
Pisite o tome...

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

2"Volim te" Empty Re: "Volim te" Uto Jan 08, 2013 1:56 am

SnG

SnG
Član

Naravno, opet se ponavljam iz proslih postova, u vezi sam godinu i 4 mjeseca i naravno da smo razmijenili to volim te, ona je meni to rekla mnogo ranije skoro na pocetku vezze. Mislim da se sa tim volim te "treba pazljivo rukovati" iz razloga jer kada premalo govorite partner moze pomisliti da ga ne volite ili, ako ga dajete previse to postane monotono i nece imati neku vrijednost bice poput obicne recenice koju upraznjavate svaki dan...

3"Volim te" Empty Re: "Volim te" Sub Jan 12, 2013 12:24 pm

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Tu magicne reci sam rekla samo jwednom decku do sad. Jako dugo je cekao da te reci cuje od mene, jer vrednujem onaj stari nacin ljubavi gde se emocije ne daju na dlanu. Volim svaki dan da koristim te reci ali opet da ne preterujem. :654625:

4"Volim te" Empty Re: "Volim te" Sub Jan 12, 2013 12:41 pm

SnG

SnG
Član

LubenicaMala ::Tu magicne reci sam rekla samo jwednom decku do sad. Jako dugo je cekao da te reci cuje od mene, jer vrednujem onaj stari nacin ljubavi gde se emocije ne daju na dlanu. Volim svaki dan da koristim te reci ali opet da ne preterujem. :654625:

Toliko slicnog misljenja kao u mom postu, sto znaci da imamo priblizno isto razmisljanje :D

5"Volim te" Empty Re: "Volim te" Sub Jan 12, 2013 12:54 pm

Slagiana

Slagiana
Član

Normalno da ce parovi da razmene to volim te kad-tad,mada lepo je kad neko to stvarno oseca kada kaze..
Nisam do sada ni sa kim razmenila te reci :)

6"Volim te" Empty Re: "Volim te" Sub Jan 12, 2013 7:50 pm

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

SnG ::
Toliko slicnog misljenja kao u mom postu, sto znaci da imamo priblizno isto razmisljanje :D
Heh, drago mi je da ima ljudi koji razmisljaju slicno kao ja. :D :88921:

7"Volim te" Empty Re: "Volim te" Sub Jan 12, 2013 10:27 pm

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Za 4 godine bilo je 1000 puta rečeno "Volim te" i ja nastavljam dalje..
"Tako te ludo volim al' reči dve ne mogu reći sve kol'ko bi rekle usne kad bi te ljubile" :)

8"Volim te" Empty Re: "Volim te" Sub Jan 12, 2013 10:37 pm

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Nije mi lakoo da kažem nekome da ga volim -.-''
i nisam nikada ni jednom to rekla.. meni jesu ali ja nisam.
Nije da nisam volela ali.. jednostavno ne mogu da kažem to nekome tek tako..

9"Volim te" Empty Re: "Volim te" Ned Jan 13, 2013 12:03 am

Symphony

Symphony
Član

Nikada to nisam nikome rekla, premda meni jesu.
A i općenito mi ne bi bilo lako to nekome reći. Danas se te riječi tako razbacuju da gube svoje pravo značenje i djeluju više kao "dobro jutro", a rijetko tko to stvarno i osjeća.

10"Volim te" Empty Re: "Volim te" Ned Jan 13, 2013 12:38 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Uistinu treba pažljivo rukovati ovim rečima. Devojke malo drugačije imaju percepciju ovih reči. S toga treba pažljivo i u pravom trenutku reći to. Kod devojki postoji jasna razlika između sladak si i volim te. Devojka će izaći sa tobom par puta čak i da si joj samo sladak, ali to ne znači da treba muško da se zaleti i da kaže volim te i sve uprska. :D

11"Volim te" Empty Re: "Volim te" Ned Jan 13, 2013 2:24 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

LubenicaMala ::Tu magicne reci sam rekla samo jwednom decku do sad. Jako dugo je cekao da te reci cuje od mene, jer vrednujem onaj stari nacin ljubavi gde se emocije ne daju na dlanu. Volim svaki dan da koristim te reci ali opet da ne preterujem. :654625:
Isti slucaj ovde :D

Mr.Joker ::Uistinu treba pažljivo rukovati ovim rečima. Devojke malo drugačije imaju percepciju ovih reči. S toga treba pažljivo i u pravom trenutku reći to. Kod devojki postoji jasna razlika između sladak si i volim te. Devojka će izaći sa tobom par puta čak i da si joj samo sladak, ali to ne znači da treba muško da se zaleti i da kaže volim te i sve uprska. :D
Imas + od mene ;)

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

12"Volim te" Empty Re: "Volim te" Pon Mar 25, 2013 7:19 am

12enjoythesilence

12enjoythesilence
Član

Nije neophodno reći, prosto nema uvek potrebe za time. Dela, ne reči. :)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu