Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mislite li da ste romantični?

+2
Mr.Pixy :)
Little_Foxy_Lady
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Mislite li da ste romantični? Empty Mislite li da ste romantični? Čet Jan 03, 2013 3:46 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Šta mislite ?
Sveće, latice i tako to .. :D

2Mislite li da ste romantični? Empty Re: Mislite li da ste romantični? Sub Jan 05, 2013 2:40 pm

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Nisam kompententan da odgovorim ovde, moja devojka bi mogla da odg. preko mog profila :D

3Mislite li da ste romantični? Empty Re: Mislite li da ste romantični? Ned Jan 06, 2013 11:07 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Ahahah :)
Pa reci devojci da nam se javi bre :P

Ja ne ložim na romantiku ali uopšte...
msm..zavisi od raspoloženja :D ...

4Mislite li da ste romantični? Empty Re: Mislite li da ste romantični? Pon Jan 07, 2013 4:25 am

LittleA

LittleA
Član

Ja mislim da jesam. A i dosta njih mi je reklo da jesam. :D

5Mislite li da ste romantični? Empty Re: Mislite li da ste romantični? Pon Mar 25, 2013 7:11 am

12enjoythesilence

12enjoythesilence
Član

Romantična sam, ali ne volim klišee.

6Mislite li da ste romantični? Empty Re: Mislite li da ste romantični? Uto Mar 26, 2013 2:54 am

Symphony

Symphony
Član

Ne baš..

7Mislite li da ste romantični? Empty Re: Mislite li da ste romantični? Pon Jul 01, 2013 1:26 pm

DeathRipper

DeathRipper
Član

Nisam. Stvarno mi je bummer romantika, smesna mi je. XP

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu