Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Peglanje ili feniranje

+4
Zelo.
Slagiana
Crna dama
Little_Foxy_Lady
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Peglanje ili feniranje Empty Peglanje ili feniranje Čet Jan 03, 2013 11:13 pm

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Šta preferirate?

2Peglanje ili feniranje Empty Re: Peglanje ili feniranje Uto Jan 08, 2013 6:35 am

Crna dama

Crna dama
Član

Feniranje ❤ :3

3Peglanje ili feniranje Empty Re: Peglanje ili feniranje Sub Jan 12, 2013 10:03 am

Slagiana

Slagiana
Član

Nikad ne peglam kosu,niti feniram..Kad je operem,osusi se prirodno i to je to.Jedino kad idem negde pa hocu da izgleda savrseno,mozda je ispeglam malo,mada mi je prirodno vec jako prava kosa.

4Peglanje ili feniranje Empty Re: Peglanje ili feniranje Sub Jan 12, 2013 10:31 am

Zelo.

Zelo.
Član

Peglanje,ne volim da se feniram onda mi kosa ispadne kao lonac od prilike XD

https://facebook.com/marina.grimes

5Peglanje ili feniranje Empty Re: Peglanje ili feniranje Čet Jan 17, 2013 11:05 am

TheTenaaa

TheTenaaa
Član

peglanje

6Peglanje ili feniranje Empty Re: Peglanje ili feniranje Uto Jul 02, 2013 12:30 am

Rebelle fleur

Rebelle fleur
Član

Peglam je gotovo svakog dana :)

7Peglanje ili feniranje Empty Re: Peglanje ili feniranje Uto Jul 02, 2013 1:22 am

DeathRipper

DeathRipper
Član

Kad sam imala dugu kosu feniranje, sad kad mi je kratka prirodno osusim i ispeglam dva pramencica koji su mi dugi, jer se ukovrdzaju skroz. A ponekad ih i ostavim tako. XD

8Peglanje ili feniranje Empty Re: Peglanje ili feniranje Uto Jul 02, 2013 6:52 am

metalhead.

metalhead.
Član

Imam krupne uvojke na krajevima tj. donji deo kose mi je u kovrdžama (sada su to više talasi jer mi je duža kosa XD).
U svakom slučaju, kada hoću da je ispravim, feniram se jer kosa tako izgleda daleko prirodnije nego kad je ispeglana, a peglam se samo u retkim prilikama.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu