Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kako se zdravo udebljati?

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kako se zdravo udebljati? Empty Kako se zdravo udebljati? Pon Jul 01, 2013 8:47 am

Ado

Ado
Administrator

Šta mislite kako da se neko ko je mršaviji udeblja a da pritom to bude i zdravo. Ja neznam kako to da izvedem. :/ Jedem koliko mogu, visokokaloričnu hranu i sve što pročitam na net, pa i ono što nije baš zdravo da se deblja ali ne ide. Nisam nešto preterano mršav ali bih voleo da odebljam još malo malo. Šta mislite? Da nebi bilo komentara "prestani da pušiš, piješ..." to ne radim, živim dosta zdrav život, izbegavam gazirano koliko mogu i to...

http://www.quick-d.com/

2Kako se zdravo udebljati? Empty Re: Kako se zdravo udebljati? Pon Jul 01, 2013 12:53 pm

DeathRipper

DeathRipper
Član

Isti slucaj, samo sto se meni svidja trenutna debljina, ne bih ni mrsavila ni debljala vise. Ali i da hocu, ne mogu. Imam jako dobar metabolizam i sve se potrosi. Jedino sto mi pada na pamet je da budes fizicki neaktivan, mada kod mene ni to nije funkcionisalo. XD

3Kako se zdravo udebljati? Empty Re: Kako se zdravo udebljati? Pon Jul 01, 2013 9:35 pm

Ado

Ado
Administrator

Ne mogu ja to, mene "ne drži mesto" što bi reko moj profesor. xD A sigurno da zbog toga što sam aktivniji ne mogu da se udebljam ili mi je jednostavno takav metabolizam. Ne kažem da mi se ne svidja trenutna kilaža ali bih voleo još koji kg.

http://www.quick-d.com/

4Kako se zdravo udebljati? Empty Re: Kako se zdravo udebljati? Pon Jul 01, 2013 10:10 pm

DeathRipper

DeathRipper
Član

Ma da, razumem. XD Ne drzi ni mene mesto, ali prosle godine jeste mnogo vise, izblejah celo leto po forumima. Iiih, koliko protracenog vremena. XD

Probaj da jedes mnogo hleba ili jos bolje neke pogace ako hoce neko stalno da ti pravi, tako je moj brat uspeo da se ugoji.

5Kako se zdravo udebljati? Empty Re: Kako se zdravo udebljati? Uto Jul 02, 2013 12:41 am

Rebelle fleur

Rebelle fleur
Član

Da bi dobio na masi potrebno je da jedes vise proteina. Te gluposti o masnoj hrani, slatkisima i fizickoj neaktivnosti zaboravi... To ce samo stvoriti problem, dobices salo a ne misicnu masu.

6Kako se zdravo udebljati? Empty Re: Kako se zdravo udebljati? Uto Jul 02, 2013 1:17 am

DeathRipper

DeathRipper
Član

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu