Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li imate hipstere u društvu?

+4
SnG
LubenicaMala
Stewcha
Mr.Pixy :)
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Da li imate hipstere u društvu?  Empty Da li imate hipstere u društvu? Sre Jan 23, 2013 10:18 pm

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Za one koji ne znaju hipster je pojam koji se koristi za neku osobu koja se izdvaja u društvu npr: sluša muziku koju niko drugi ne sluša, oblači se kao niko drugi što se ne oblači, itd. :)

Pa jel imate?

2Da li imate hipstere u društvu?  Empty Re: Da li imate hipstere u društvu? Čet Jan 24, 2013 12:25 am

Stewcha

Stewcha
Član

nemam xD ali ja jedini gledam anime i volim takve stvari nema bas niko u okolini i gradu cak mozda xDD da li to znaci da sam ja hipster o.O xDDDD

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

3Da li imate hipstere u društvu?  Empty Re: Da li imate hipstere u društvu? Čet Jan 24, 2013 12:45 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Cela ekipa je hipsterska. :D

4Da li imate hipstere u društvu?  Empty Re: Da li imate hipstere u društvu? Čet Jan 24, 2013 2:18 pm

SnG

SnG
Član

Iskreno kao i Stewcha ja se izdvajam po tim nekim sitnicama iako na prvi pogled izgledam kao i svi moji drugovi, niko nebi mogao provaliti da sam malo neobican...

5Da li imate hipstere u društvu?  Empty Re: Da li imate hipstere u društvu? Pet Jan 25, 2013 5:01 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Pa znači hipsteri :D
Ja znam samo jednog hipstera :)
I to oblači se različito, sluša ono što niko ne sluša, gleda što niko ne gleda,.. :D

Ali je skroz zanimljivo pričati sa njim :D

6Da li imate hipstere u društvu?  Empty Re: Da li imate hipstere u društvu? Sre Jan 30, 2013 9:02 am

Elizabeta

Elizabeta
Član

ja sam hipsterka :shock:

7Da li imate hipstere u društvu?  Empty Re: Da li imate hipstere u društvu? Ned Feb 03, 2013 5:30 am

štetočina

štetočina
Moderator

Možda sam ja hipster? :D

8Da li imate hipstere u društvu?  Empty Re: Da li imate hipstere u društvu? Pon Mar 25, 2013 6:47 am

12enjoythesilence

12enjoythesilence
Član

Iskreno rečeno, ni sama ne znam...

9Da li imate hipstere u društvu?  Empty Re: Da li imate hipstere u društvu? Uto Jul 02, 2013 5:28 am

metalhead.

metalhead.
Član

Meni je tumblr skroz promenio viđenje hipstera i sada za njih vezujem šarenolikost, dugu i čudnu muziku, al' dobro. xD
Inače, nema takvih ovde..u poslednje vreme su ljudi skroz copy-paste.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu