Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Verujete li svojim prijateljima?

+6
LubenicaMala
Slagiana
Stewcha
LittleA
Mr.Pixy :)
Little_Foxy_Lady
10 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Verujete li svojim prijateljima? Empty Verujete li svojim prijateljima? Čet Jan 03, 2013 10:18 pm

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Da li im verujete?
Šta bi ste sve učinili za njih?
Ili oni za vas..
Da li imate baš toliko jako prijateljstvo sa nekim?

ps: blago vama ako imate xD

2Verujete li svojim prijateljima? Empty Re: Verujete li svojim prijateljima? Sub Jan 05, 2013 12:56 pm

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Ne svima!
Učinio sve što je u mojoj moći :D
Oni isto za mene! :D
Da imam, i to sa par njih :D
Svaki vikend smo ili kod mene ili kod nekog od njih :D Većinom kod mene jer mi je kuća velika, višak soba itd :D

3Verujete li svojim prijateljima? Empty Re: Verujete li svojim prijateljima? Pon Jan 07, 2013 3:36 am

LittleA

LittleA
Član

Ne svima. Zavisi ko je u pitanju. Oni sve za mene :D haha Šalim se, ne znam, to pitanje postavite njima i onda ćete znati. Da, imam.:DD

4Verujete li svojim prijateljima? Empty Re: Verujete li svojim prijateljima? Uto Jan 15, 2013 9:36 am

Stewcha

Stewcha
Član

Danas nikom ne treba verovati 100% nego nauciti da citas ljude i da znas sta je istina a sta laz. Tako ces znati i sta ti mozes reci nekom a sta ne...

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

5Verujete li svojim prijateljima? Empty Re: Verujete li svojim prijateljima? Uto Jan 15, 2013 10:18 am

Slagiana

Slagiana
Član

Imam puno prijatelja,tj drugarica kao sa kojima sam super i puno se druzimo,ali samo jednoj mogu da verujem :D

6Verujete li svojim prijateljima? Empty Re: Verujete li svojim prijateljima? Uto Jan 15, 2013 10:22 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Imam jednu prijateljicu kojoj zaista verujem i za koju znam da me ne bi izdala nikad. A sve ostalo su drugovi i drugarice u koje i nemam bas potpuno poverenje.

7Verujete li svojim prijateljima? Empty Re: Verujete li svojim prijateljima? Uto Jan 15, 2013 10:26 am

SnG

SnG
Član

Naravno da vjerujem, ali samo drugovima ne poznanicima, msm zna se ko su ti pravi drugovi...

8Verujete li svojim prijateljima? Empty Re: Verujete li svojim prijateljima? Pon Mar 25, 2013 6:54 am

12enjoythesilence

12enjoythesilence
Član

Dovoljno im verujem. :)

9Verujete li svojim prijateljima? Empty Re: Verujete li svojim prijateljima? Uto Mar 26, 2013 2:55 am

Symphony

Symphony
Član

Vjerujem samo jednoj osobi...

10Verujete li svojim prijateljima? Empty Re: Verujete li svojim prijateljima? Sub Jun 29, 2013 4:17 am

Ado

Ado
Administrator

Imam 1 prijatelja kojem verujem, ono bas da mu verujem i da znam da mi zeli dobro, a imam dosta "dobrih" prijatelja ali ono, neznam da li je to gluma ili nesto slicno.

http://www.quick-d.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu