Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Anime serije, manga i slicno

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Anime serije, manga i slicno Empty Anime serije, manga i slicno Sre Jan 16, 2013 6:05 am

Stewcha

Stewcha
Član

Gleda li neko :D ja sam ponosni anime fan ili kako se mi nazivamo otaku xDDDD

Pogledao sam preko 50 anime serije i obozavam ih!!!!! I uvek gledam cim imam slobodno vreme obicno uvece...

Najomiljeniji mi je naravno dragon ball :D :D a odmah zatim darker than black....Tu je i Naruto, Bleach, FMA, Death Note......


:D :D :lol!:

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

2Anime serije, manga i slicno Empty Re: Anime serije, manga i slicno Sre Jan 16, 2013 6:43 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Meni su zanimljive te Japanske serije. Pratila sam jedino Zmajevu kuglu i Pokemone ali volim da pogledam neku epizodu i drugih serija ako naidjem na nju. :D

3Anime serije, manga i slicno Empty Re: Anime serije, manga i slicno Sre Jan 30, 2013 9:12 am

Elizabeta

Elizabeta
Član

Tek sam nedavno,sasvim slučajno počela da gledam anime...svidjau mi se...trenutno gledam ''School days''

4Anime serije, manga i slicno Empty Re: Anime serije, manga i slicno Sre Jan 30, 2013 10:01 am

Stewcha

Stewcha
Član

Odlicno nastavi :D

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

5Anime serije, manga i slicno Empty Re: Anime serije, manga i slicno Pon Jul 01, 2013 1:34 am

DeathRipper

DeathRipper
Član

Gledam, ne bas previse (u smislu da mnoge najpopularnije serijale nisam jos pogledala), ali gledam. I crtam mange. :3 Omiljeni anime mi je Fullmetal Alchemist: Brotherhood, a omiljena manga Ibitsu.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu