Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Batman Dark Knight

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Batman Dark Knight Empty Batman Dark Knight Ned Jan 13, 2013 10:21 pm

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Pretpostavljam da su neki od vas gledali ovaj film. Ja skroz otkidam kako je odglumio Heath Ledger u ulozi Jokera. Neveroavtna gluma tog velikog glumca. Evo jedan trailer:

2Batman Dark Knight Empty Re: Batman Dark Knight Pon Jan 14, 2013 7:09 am

SnG

SnG
Član

Gledao sam film i realno strasan je, Ledger je u ulozi Jokera objasnio neke stvari, i historijska je ona "Why So Serious"

3Batman Dark Knight Empty Re: Batman Dark Knight Pon Jan 14, 2013 7:28 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Evo isricacu nesto sto mozda niko od vas ne zna. Heath ledger je uvek glumio super i trudio se da njegova gluma dodje do izrazaja medjutim mnogi su u prvom planu isticali njegovu lepotu vise od same glume. On je to resio da promeni glumom u betmenu u ulozi Jokera. Negde sam procitao da je neposredno pred glumu samog Jokera sedeo u sobi i trudio se da dobije sto vise bolesnih misli kako bi mogao da odigra ulogu . Kasnije je sve to uticalo na njega jer nije mogao da spava, pio je lekove mnoge da bi mu bilo bolje i na kraju nazalost i preminuo. Jedno ostaje sigurno svima jasno. Pokazao je sta znaci odglumiti toliko dobro da ljudi poveruju gledajuci da je sve to stvarno, cak je i zasenio glavnog glumca svojom glumom i digao nivo filma skroz iznad. :)

4Batman Dark Knight Empty Re: Batman Dark Knight Pon Jan 14, 2013 9:09 am

SnG

SnG
Član

Pa tu se vidi profesionalizam, a da bi glumio ili bilo sta drugo radio moras da se uzivis u posao u ovom slucaju u ulogu i zaista opet ponavljam odglumio je fantasticno...

5Batman Dark Knight Empty Re: Batman Dark Knight Pon Jan 14, 2013 9:47 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Meni su jake scene kada se Batman zaleće ka njemu , a on onako izgovara Hit me, I want you, to do it. :D I ono kada ga Batman baca na kraju , a on se smeje čak i kada umire . :D

6Batman Dark Knight Empty Re: Batman Dark Knight Pon Jan 14, 2013 9:50 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Nisam gledala film ali znam za Jokera, sad ste me zainteresovali ovom diskusijom, koliko veceras cu pogledati film. :)

7Batman Dark Knight Empty Re: Batman Dark Knight Pon Jan 14, 2013 10:13 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Nećeš se pokajati :D .

8Batman Dark Knight Empty Re: Batman Dark Knight Pon Jan 14, 2013 10:21 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Koliko delova ima?

9Batman Dark Knight Empty Re: Batman Dark Knight Pon Jan 14, 2013 10:23 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

U novom serijalu ima 3. Batman Begins, Batman The dark knight, i Batman Rise of the dark knight. :D

10Batman Dark Knight Empty Re: Batman Dark Knight Pon Jan 14, 2013 10:35 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Jel cu pogvatati konce ako odgledam samo "Batman the dark knight"? :D

11Batman Dark Knight Empty Re: Batman Dark Knight Pon Jan 14, 2013 10:42 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Svaki deo je recimo svaki za sebe, osim što se blago nadovezuje poznanstvo likova. Ali kriminalci su svaki za sebe. Svaki deo nova priča. Sa jokerom je ta sredina. :D

12Batman Dark Knight Empty Re: Batman Dark Knight Pon Jan 14, 2013 11:59 am

SnG

SnG
Član

Meni je jako i ono njegovo oblizivanje po usnama xD cak sam to probao pred ogledalom. Nezz zasto, ali nekako mi je zanimljivo xD

I to kada prica o svojim oziljcima svaki put druga prica hahahha

13Batman Dark Knight Empty Re: Batman Dark Knight Pon Jan 14, 2013 12:08 pm

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Ima toliko fora ubacenih, da stvarno lici na ludaka. Ti tikove ubacio. A price su kopija iz cdtanog filma :)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu