Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Imunitet - koliko je jak vaš imunitet?

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Imunitet - koliko je jak vaš imunitet? Empty Imunitet - koliko je jak vaš imunitet? Ned Jan 13, 2013 9:42 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Pa? I kako ga poboljšavate? Neki savet?

Stewcha

Stewcha
Član

Najbolje sto vise voca i povrca prirodnog po mogusctvu da licno uzgojis a ne da kupujes :D

Inace trenutno koristim jednu staru metodu 5000 godina koja postaje sve vise i vise popularna u svetu jer daje neverovatne rezlutate. Rec o je metodi koja se zove " Oil pulping" a to je da muckas suncokretovo ulje ili slicno u usta svaki dan.

Inace kako radi i cemu sluzi pa lako je. Treba vam suncokretovo ulje moze i maslinovo ili susamovo ali bolje suncokretovo ali pazite ne moze svako, obicno ne dolazi u obzir nego samo HLADNO CEDJENO NERAFINISANO SUNCOKRETOVO ULJE.
Nije skupo mozete ga kupiti u zdravoj hrani za 200-300 dinara litar a taj litar ce vam trajati 2-3 meseca.
Pa evo i postupka.

Svako jutro na prazan zeludac uzeti jednu punu supenu kasiku ulja i staviti u usta i muckati narednih 10-20 minuta. Inace vrlo je vazno da NE GUTATE to nego samo da muckate provlaceci ispod jezika, kroz zube, desni. Nakon toga pljunite ga i usta isperite mlakom vodom zatim operite zube. Inace kada plunete ulje treba bude potpuno belo kao mleko ukoliko nije to znaci da niste dovoljno muckali u ustima pa ponovite. Inace mozete i vise na dan puta muckati ne moze skodi ali uvek pre jela na prazan zeludac.


Inace u cemu pomaze to ako se pitate. Kroz desni i jezik prolazi puno krvnih sudova zdravlje zubi i ustiiju duretkno uticu na zdraljve preko krvi na ceo organizam. Ulje takvo ima sposobnost da privlaci i zadrzava sve stetne materije iz krvotoka i organizima, toksine, bakterije, viruse i slicno tako dok muckate oni se izbacuju iz tela i svakim muckanjem telo se sve vise i vise oslobadja i detoksira i imunitet raste i celoukupno zdravlje tela. (zato se i ne sme gutati jer tada nista niste uradili vratite sve stetno u organizam).

Inace ono sto je najuocljivije je da ce vam zubi postati izuzetno beli nakon samo nekoliko puta koriscenja sto je naravno estetski vrlo lepo :D , uz to sprecava karijers obnavlja zubnu gledj, usporava paradontopatiju i klimanje i ispadanje zubi jer jaca i leci desni.

Uz to poboljasva krv, sprecava tumore, infrakte i produzava zivot i vitkost ma sve znaci :D

Efekat ima na celo telo i mnogo je zdravo, prirodno i jednostavno. U pocetku 2-3 dana mozete dobiti temperaturu ali ne brinite to je dobar znak da deluje i da se telo leci i napreduje.

Tretman se radi koliko vi zelite ja ga radim vec mesec dana i vec ima dosta promena pogotovo sto su mi zubi uvek mnogo cistiji i belji prirodnim putem.
Ali cuo sam da do dva meseca je potrebno da se telo skroz ocisti i relaksira.Nakon toga mozete napraviti pauzu malu pa opet :D


Ko zeli moze proba nista ne gubi, ja licno cu nastaviti sve dok mogu :D

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

SnG

SnG
Član

Svaka cast za ovaj teks mnogo si pomogao realno, mozda i ja probam sa ovim tretmanom :D

Stewcha

Stewcha
Član

Probaj brate nista ne mozes izgubis...Ja licno volim sto vise tu prirodnu medicinu i lecnje tako da u zadnje vreme sam se dosta tome okrenuo. I probao sam ovo ima rezlutata vec rekao sam...Probaj i ti da skodi sigurno ne moze :D

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Za metod povraćanja sam čuo od budista koji to praktikuju za ljude koje odvikavaju od droge kako bi im se očistio organizam. Dopada mi se ovo što si napisao za zube što samo opravdava moju teoriju da postoji farmaceutska mafija, pa samim tim zubari nikada neće da nam kažu kako da očuvamo zube.

Stewcha

Stewcha
Član

Farmaceutsa mafija postoji itekako mogao bi da pisem o tome i pisem knjige koliko ima...

Ne verujte lekovima , dobro ponekad je neizbezno uzeti neki antibiotik ali ne preteruje sa ostalo priridnim putem je sve bolje...Samo je problem sto nam se i to sve vise uskracuje.

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

SnG

SnG
Član

Sve u svijetu je sada mafija tako da to nisu samo farmaceuti, doktori, politicari, sport itd itd mafija kontrolira vecinu firmi, da ne kazem bas sve, msm ja sam citao da je marihuana lijek za rak, samo naravmo ne lijeci se tako sto ej pusis xD nego ima poseban nacin spremanja lijeka, a nama fol lazu i prave nas idiotima...

Stewcha

Stewcha
Član

Konoplja kao i marihuana ima lekovite svrhe i moze leci rak i mnogo toga ako se na pravi nacin unosi. Zato je proglasena nelegalnom i zakonsi je kaznjivo uzgajati je i slicno.

Jer prirodni lekovi ne mogu se kupe nema zarade zato je zabranjena...


Naravno ako se preteruje i nepravilno unosi ima kontraefekte xDDD

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

Meak

Meak
Član

Meni je moj super hahahaha :43183:

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu