Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Krokodil slobodno šetao po prtljažniku aviona!

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Radnik zadužen za prtljag na aerodromu u Melburnu grdno se prepao kada je otvorio tovarni prostor putničkog aviona kompanije "Kvantas" i video krokodila kako slobodno tumara okolo, saopštila je danas australijska aviokompanija.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Reptil, za kojeg je navedeno da je bio relativno mali primerak, uspeo je da pobegne iz svog kaveza tokom leta na relaciji Brizbejn-Melburn, izjavio je za AFP predstavnik "Kvantas"-a, dodajući da je slučaj zabeležen prošle sedmice.

On je kazao da je "životinja brzo i bezbedno stavljena pod kontrolu".

"Kvantas" je pokrenuo istragu kako bi se ustanovilo da li je krokodil bio u adekvantnom kontejneru i propisno utovaren.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Planirali mi put u Australiju, ali sada ga odgađam :D

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Meni su ti krokodili toliko užasne životinje !! bljak ! :D
msm..nisam ih HVALA BOGU nikada videla uživo..ali ovako na slici..fuuuj

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Jesam, i gade mi se strašnooo :P

Ado

Ado
Administrator

Meni su oni baš qool al' kad ih gledam na TV, drgučije nebi voleo ni da ih vidim.

http://www.quick-d.com/

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

I ovako ne volim da se vozim avionom zbog onih nesreća koje se dešavaju, a kako bi mi tek bilo da je krokodil u avionu, aaaaaaaaaa :P

Slagiana

Slagiana
Član

Strasno :S

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu