Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Šta je za vas prijateljstvo?

+3
Electra.
LittleA
Little_Foxy_Lady
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Šta je za vas prijateljstvo? Empty Šta je za vas prijateljstvo? Čet Jan 03, 2013 10:12 pm

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Pa?
Da li pravite razliku između drugara i prijatelja?

2Šta je za vas prijateljstvo? Empty Re: Šta je za vas prijateljstvo? Pon Jan 07, 2013 3:47 am

LittleA

LittleA
Član

Pravim. Drug je tu s' tobom družite se i sve to, ali nije uvjek tu za vas. A prijatelj, on je tu uvjek, u 3sata ujutro da ga zovneš jer ti treba pomoć(možda oko najgluplje stvari) on će doći. :)

3Šta je za vas prijateljstvo? Empty Re: Šta je za vas prijateljstvo? Pon Jan 07, 2013 1:32 pm

Electra.

Electra.
Član

LittleA ::Pravim. Drug je tu s' tobom družite se i sve to, ali nije uvjek tu za vas. A prijatelj, on je tu uvjek, u 3sata ujutro da ga zovneš jer ti treba pomoć(možda oko najgluplje stvari) on će doći. :)

slažem se. :D

4Šta je za vas prijateljstvo? Empty Re: Šta je za vas prijateljstvo? Pon Jan 07, 2013 1:33 pm

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Electra. ::
LittleA ::Pravim. Drug je tu s' tobom družite se i sve to, ali nije uvjek tu za vas. A prijatelj, on je tu uvjek, u 3sata ujutro da ga zovneš jer ti treba pomoć(možda oko najgluplje stvari) on će doći. :)

slažem se. :D

Takođe! :D

5Šta je za vas prijateljstvo? Empty Re: Šta je za vas prijateljstvo? Pon Jan 07, 2013 9:38 pm

štetočina

štetočina
Moderator

Pa da, prijatelj je uvek tu za tebe :D

6Šta je za vas prijateljstvo? Empty Re: Šta je za vas prijateljstvo? Pon Jan 07, 2013 9:39 pm

Ado

Ado
Administrator

Kad se svi slažu, slažem se i ja. :D

http://www.quick-d.com/

7Šta je za vas prijateljstvo? Empty Re: Šta je za vas prijateljstvo? Pon Mar 25, 2013 7:08 am

12enjoythesilence

12enjoythesilence
Član

Volela sam uvek prijateljstvo između Cristine i Meredith iz serije "Grey's anatomy".
Cristina je, za razliku od Meredith, surovi realista kojii vidi samo crno ili belo. Tako je i u njenom ponašanju sve crno na belo, bez pardona. To prosto odaje utisak da nju nije briga kako će to podneti drugi, što mene jako nervira, ali nije tako.
Zapravo, njih dve su zajedno jako dobar tim. Smatram ih nekako drugačijima od prijateljica koje se viđaju svaki dan. To nije tračarenje, sedenje u kafiću uz kafu i cigare, niti pričanje svakog detalja života. Više stvaraju jedna drugoj karakter, zajedničkim iskustvima postaju bolji hirurzi, podržvaju i ulivaju samopouzdanje jedna drugoj.
Volela bih da nekad u životu to imam, jer je dosta potrebnije od onih prijateljica koje su prolazne i služe za ubijanje dosade.
To je prijateljstvo. Ja, iako ovako mlada, donekle i imam nešto mnogo slično tome.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu