Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Muško-ženska prijateljstva

+10
Slagiana
Stewcha
Ado
Electra.
Mr.Joker
Mr.Pixy :)
SnG
štetočina
LittleA
Little_Foxy_Lady
14 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Muško-ženska prijateljstva Empty Muško-ženska prijateljstva Čet Jan 03, 2013 3:41 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Šta mislite? Da li je moguće da muškarac i žena budu prijatelji?

2Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Pon Jan 07, 2013 3:51 am

LittleA

LittleA
Član

Moguće je.:)

3Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Pon Jan 07, 2013 9:37 pm

štetočina

štetočina
Moderator

LittleA ::Moguće je.:)
Jeste :D

4Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 08, 2013 1:30 am

SnG

SnG
Član

Pa iskreno ovako on line je moguce jer niko nema koristi od drugih, ali ovako u zivotu msm da je nemoguce, jer uvijek jedna od strana bi htjela nesto, pa makar onako podsvjesno.

5Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 08, 2013 7:14 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Jeste :D

6Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 08, 2013 7:18 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Ja imam dosta dobrih ortaka :)
I mislim da jeste moguće.

7Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 08, 2013 7:35 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Apsolutno da. Važnost prijateljstva videćete tek u kasnim godinama srednje škole ili obavezno na faksu. :D

8Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 08, 2013 7:38 am

SnG

SnG
Član

Prijateljstva ili musko-zenskog prijateljstva???

9Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 08, 2013 7:49 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Da ovde se misli na muško-ženska prijateljstva :))

A i ta prijateljstva su važna :))
ja bih iskreno volela da imam jednog GEJ prijatelja xDD
Ali svi ortaci su mi ''normalni'' :D

10Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 08, 2013 8:11 am

SnG

SnG
Član

Da da zna na sta s eodnosi tema, ali nisam shvatio an sta Mr.Joker misli...

11Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 08, 2013 9:49 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Pa on je izgleda mislio na prijateljstvo uopšte xD

12Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 08, 2013 9:54 am

SnG

SnG
Član

Da da zato sm i pitao jer sam i ja tako shvatio :D

13Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 08, 2013 10:17 am

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

SnG ::Da da zna na sta s eodnosi tema, ali nisam shvatio an sta Mr.Joker misli...

Muško ženska. Uvek se nadovezujem na temu.

14Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 08, 2013 12:28 pm

Electra.

Electra.
Član

Pa ja sam primer da mogu muško-ženska prijateljstva. xD Mislim, ono, ne baš toliki primer. .'D

15Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 08, 2013 11:29 pm

LittleA

LittleA
Član

Little_Foxy_Lady ::
ja bih iskreno volela da imam jednog GEJ prijatelja xDD

Oću i jaa! :bounce:

16Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 08, 2013 11:38 pm

Ado

Ado
Administrator

Hahaha, sad je moderno da devojka ima geja za prijatelja. :lol!:

http://www.quick-d.com/

17Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 15, 2013 9:35 am

Stewcha

Stewcha
Član

Naravno ja imam drugaricu dobru kao sestra mi je!!! Uz to znamo se ceo zivot...

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

18Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 15, 2013 10:17 am

Slagiana

Slagiana
Član

SnG ::Pa iskreno ovako on line je moguce jer niko nema koristi od drugih, ali ovako u zivotu msm da je nemoguce, jer uvijek jedna od strana bi htjela nesto, pa makar onako podsvjesno.

Slazem se,bilo to muska ili zenska strana,neko uvek zeli nesto vise..Znam to po sopstvenom iskustvu :lol:

19Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 15, 2013 10:20 am

Stewcha

Stewcha
Član

Ja ne xD uostalom ona 99 godiste xDDDDDDDDDDDD

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

20Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 15, 2013 10:25 am

SnG

SnG
Član

@Slagiana Eto i sama si vidjela kako stoej stvari, to ne mogu da znaju osobe koje se nisu susrele sa tim...

21Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 15, 2013 10:27 am

Slagiana

Slagiana
Član

Stewcha ::Ja ne xD uostalom ona 99 godiste xDDDDDDDDDDDD

Pa dobro,ali kad su dvoje priblizno godiste i stalno provode vreme zajedno,rodi se tu nesto vise od prijateljstva..

SnG ::@Slagiana Eto i sama si vidjela kako stoej stvari, to ne mogu da znaju osobe koje se nisu susrele sa tim...

U pravu si..
Neki kazu da uglavnom muska strana zeli nesto vise,mada ne mora da znaci..

22Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 15, 2013 10:28 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Ne verujem u musko/zenska prijateljstva, govorim zbog svog licnog iskustva. Htela bih da verujem da postoje ali na zalost uvek se razocaram.

23Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Uto Jan 15, 2013 10:31 am

Stewcha

Stewcha
Član

Nema veze koliko ko ima godina i razlika vazno je da se zezas i druzis :D :D :D

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/

24Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Pon Mar 25, 2013 6:53 am

12enjoythesilence

12enjoythesilence
Član

Moguće je, i te kako.

25Muško-ženska prijateljstva Empty Re: Muško-ženska prijateljstva Sub Jun 29, 2013 4:02 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

LubenicaMala ::Ne verujem u musko/zenska prijateljstva, govorim zbog svog licnog iskustva. Htela bih da verujem da postoje ali na zalost uvek se razocaram.

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu