Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Slikao se svaki dan 12,5 godina!

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Slikao se svaki dan 12,5 godina! Empty Slikao se svaki dan 12,5 godina! Sre Jan 09, 2013 5:27 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Fotograf iz Njujorka Noa Kalina fotografisao je sam sebe svaki dan tokom proteklih 12 i po godina.

Razlog za projekat `Svaki dan` jeste moja zainteresovanost za vreme i proces starenja.

On je sastavio sve fotografije i napravio je video-snimak brzo prolaznih slika, koji je potom postavio na internet stranicu "Ju tjub".

Rezultat je njegova promena od golobradog tinejdžera do tridesetogodišnjeg čoveka. Njegov video-snimak videlo je 3,5 miliona ljudi.

Montirano je neverovatnih 4.515 fotografija, a prva je snimljena kada je Kalina ima 19 godina. On je tada dobio prvi digitalni aparat.

"Zaista sam smatrao da je to veoma dobra ideja. Razlog za projekat `Svaki dan` jeste moja zainteresovanost za vreme i proces starenja", rekao je Kalina.

Ovo je drugi put da je on objavio video svog projekta "Svaki dan". Prvu verziju objavio je 2006. godine, nakon šest godina fotografisanja.Tada je njegov poduhvat privukao pažnju gotovo 24 miliona korisnika "Ju tjuba".



[You must be registered and logged in to see this link.]

2Slikao se svaki dan 12,5 godina! Empty Re: Slikao se svaki dan 12,5 godina! Sre Jan 09, 2013 1:49 pm

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Kreativno i zanimljivo :)

3Slikao se svaki dan 12,5 godina! Empty Re: Slikao se svaki dan 12,5 godina! Čet Jan 10, 2013 1:09 am

LittleA

LittleA
Član

LubenicaMala ::Kreativno i zanimljivo :)
Slažem se.

4Slikao se svaki dan 12,5 godina! Empty Re: Slikao se svaki dan 12,5 godina! Čet Jan 10, 2013 1:16 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Da uzmem ovo da radim, verovatno bih zaboravio koji dan da se slikam :D

5Slikao se svaki dan 12,5 godina! Empty Re: Slikao se svaki dan 12,5 godina! Čet Jan 10, 2013 1:18 am

LittleA

LittleA
Član

Ne bi. Ja sam to radila jedno vrijeme i bilo je zabavno samo što mi je nestalo memorije i u telefon i na fotoaparat. :(

6Slikao se svaki dan 12,5 godina! Empty Re: Slikao se svaki dan 12,5 godina! Čet Jan 10, 2013 2:19 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Haahhah
.. :)
skroz dobra ideja :O :)

7Slikao se svaki dan 12,5 godina! Empty Re: Slikao se svaki dan 12,5 godina! Pet Jan 11, 2013 12:06 pm

Slagiana

Slagiana
Član

I ja bih uradila ovako nesto,nego ko ce svaki dan da se slika xD
Lepa idejica,videla sam nekog drugog lika na yt kako je isto to uradio :D

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu