Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kondomom ćeš me, kondomom ću te!

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kondomom ćeš me, kondomom ću te! Empty Kondomom ćeš me, kondomom ću te! Sre Jan 09, 2013 5:16 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Jedna francuska kompanija za proizvodnju kondoma kažnjena jer jer je u svom sloganu koristila upravo tu reč...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Naime, kompanija "The Original Condom" će francuskom gradu Kondom zbog neovlašćenog korišćenja imena grada u njihovoj reklami i narušavanja ugreda morati da plati 10.000 evra odštete.

"Sedište kompanije je fiktivno smešteno u Kondomu, što je varanje potrošača jer njihovi kondomi ne stižu direktno iz Kondoma već ih proizvode u Aziji", navedeno je u obrazloženju suda.

Gradonačelnik Kondoma je pozdravio odluku suda, a kompanija je saopštila da im je namera bila samo da u svoju reklamu unesu malo humora i promovišu grad simpatičnog imena.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu