Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Hrabrost ili glupost?

+2
LubenicaMala
Mr.Pixy :)
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Hrabrost ili glupost? Empty Hrabrost ili glupost? Sre Jan 09, 2013 5:04 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Svetska rekorderka u hodu po kanapu na ekstremnim visinama, još jednom je dokazala hrabrost i umeće hodajući po užetu između dva kamiona u pokretu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Fajt Dikej je za potrebe reklamne kampanje za Volvo kamione, koja je snimljena u Hrvatskoj, a koju je režirao Piter Pedrero (Džejms Bond, Hati Poter, Pirati sa Kariba), uspela da se nekoliko minuta održi na užetu između dva kamiona u pokretu.

Cilj je bio da sa jednog kamiona do drugog dođe preko zategnutog kanapa pre nego što oni uđu u tunel. Kako su se vozila približavala mraku tunela, napetost je rasla, ali je akrobatkinja uspela da se samo nekoliko trenutaka pre nego što su ivice tunela pokidale uže, nađe na krovu drugog vozila.

Pogledajte video koji je za samo dve nedelje videlo skoro 5,5 miliona ljudi.





[You must be registered and logged in to see this link.]

2Hrabrost ili glupost? Empty Re: Hrabrost ili glupost? Sre Jan 09, 2013 1:56 pm

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Svaka joj cast... Luda 100% :D

3Hrabrost ili glupost? Empty Re: Hrabrost ili glupost? Sre Jan 09, 2013 10:10 pm

Ado

Ado
Administrator

OMG, svaka njoj čast a i vozačima, treba održavat ovo, ali ja nebih ovo da mi daju milijone.

http://www.quick-d.com/

4Hrabrost ili glupost? Empty Re: Hrabrost ili glupost? Čet Jan 10, 2013 1:09 am

LittleA

LittleA
Član

Luda žena!

5Hrabrost ili glupost? Empty Re: Hrabrost ili glupost? Čet Jan 10, 2013 1:17 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Ali ja sam bio u Švedskoj za vreme prezentacije tog novog kamiona i stvarno je kamion strava i stabilan (moj tata ludi za kamionima :P )

6Hrabrost ili glupost? Empty Re: Hrabrost ili glupost? Čet Jan 10, 2013 2:27 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

LittleA ::Luda žena!

Strašno jbt :D

7Hrabrost ili glupost? Empty Re: Hrabrost ili glupost? Čet Jan 10, 2013 2:46 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Mr.Pixy :) ::Ali ja sam bio u Švedskoj za vreme prezentacije tog novog kamiona i stvarno je kamion strava i stabilan (moj tata ludi za kamionima :P )

Stabilan mozda za prenos robe ali za hodanje na uzetu izmedju njih... Mislim da je vaznije kakav je put (ima li rupe ili ne). ;) :)

8Hrabrost ili glupost? Empty Re: Hrabrost ili glupost? Čet Jan 10, 2013 3:07 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

A u video snimku se predstavlja usaglašenost novih volvo kamiona da su stabilni i da su šveđani spreni na sve :D

9Hrabrost ili glupost? Empty Re: Hrabrost ili glupost? Pet Jan 11, 2013 12:22 pm

Slagiana

Slagiana
Član

Svaka cast,ali opet mislim da je glupost xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu