Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Britanski par se venčao 23 puta u 15 zemalja

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

[You must be registered and logged in to see this image.]

Aleks Peling i Liza Grant iz Engleske odlučili su ne samo da putuju svijetom zajedno, već i da naprave vjenčanje u svakoj zemlji koju posjete.

Njihov prvobitni cilj je bio da imaju 30 svadbi, ali do sada su imali 23 u 15 različitih zemalja.


Njihova avantura je počela u julu 2011. kada su odlučili da uštede svaku paru koju su imali, prodaju kuću, i žive u kamp kućici staroj 25 godina, da bi ostvarili svoje želje.

Na završetku njihovog puta, u julu 2014. izabraće jedno mjesto za finalnu zabavu sa onima koje vole da bi se legalno vjenčali pred matičarem.

"Poenta našeg putovanja je da doživimo kako druge kulture slave brak. To je jedna stvar koja je cijelom svijetu zajednička - jedinstvo", kaže Liza.

Od starinske svadbe u Engleskoj, par je upoznao svadbene običaje na Havajima, u Holivudu, Las Vegasu, Meksiku, Hondurasu, Gvatemali, Kostariki, Panami, Kolumbiji, Ekvatoru, Peruu i Čileu.



izvor : Vijesti

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

IMA SE, MOŽE SE
-.-''
Mislim bzvz :)

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Ne bih ja to radio :D
Mislim bi se ja venčao na nekoj egzotičnoj destinaciji, ali ne bih 30 puta :P

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu