Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li biste poljubili osobu istog pola?

+11
Zelo.
Ado
-DevojcicaIzBlokica-
Mr.Pixy :)
LubenicaMala
Mr.Joker
~*NaughtyWickedWitch*~
Little_Foxy_Lady
LittleA
SnG
Electra.
15 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Da li biste poljubili osobu istog pola? Empty Da li biste poljubili osobu istog pola? Uto Jan 08, 2013 1:04 am

Electra.

Electra.
Član

Sam naslov teme daje pitanje. :)

SnG

SnG
Član

Iskreno taj fazon nmi uopce nije drag cak mi se i gadi, ali volim vidjeti djevojke u "akciji" to mi je ok

Electra.

Electra.
Član

Što? Ja bih voleo da poljubim osobu istog pola, što da ne. :)

SnG

SnG
Član

PA kazem ko voli nek izvoli, ali brate neka hvala...

LittleA

LittleA
Član

Svako bi trebao da ima jedno takvo iskustvo u svom životu. :)

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Ja sam se poljubila sa par drugarica .. :D na blic
ništa više..
u izlasku :) i to najčešće da privučemo pažnju okoline .. :)

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Little_Foxy_Lady ::Ja sam se poljubila sa par drugarica .. :D na blic
ništa više..
u izlasku :) i to najčešće da privučemo pažnju okoline .. :)
Taj rad :D

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Ne dopada mi se to. Odnosno, nikada ne bih poljubio mušku osobu jer mi se to gadi. Ali ako neko to voli, pa ono, neka :D

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Nikad ne bi poljubila devojku. Neka svako radi sta mu se svidja ali meni je to gadno. :D

10Da li biste poljubili osobu istog pola? Empty Re: Da li biste poljubili osobu istog pola? Uto Jan 08, 2013 10:53 am

Electra.

Electra.
Član

Hehe, ja znam da je za devojke normalno, ja imam dve drugarice i one se s vremena na vreme na blic poljube.
A sad je retko videti dva dečka kako se ljube. Ja ću baš jednom da poljubim dečka, i to na ulici. :3

11Da li biste poljubili osobu istog pola? Empty Re: Da li biste poljubili osobu istog pola? Uto Jan 08, 2013 11:32 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Znači povraća mi se kada vidim da se dva muškarca ljube :P :O

12Da li biste poljubili osobu istog pola? Empty Re: Da li biste poljubili osobu istog pola? Uto Jan 08, 2013 11:51 am

SnG

SnG
Član

Mr.Pixy :) ::Znači povraća mi se kada vidim da se dva muškarca ljube :P :O

O tome pricam

13Da li biste poljubili osobu istog pola? Empty Re: Da li biste poljubili osobu istog pola? Uto Jan 08, 2013 12:40 pm

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Momci slazem se. Imam gej poznanike ali stvarno ne bih volela da ih vidim na delu.

14Da li biste poljubili osobu istog pola? Empty Re: Da li biste poljubili osobu istog pola? Uto Jan 08, 2013 12:45 pm

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Hvala Bogu da ih nemam u prijateljima.

15Da li biste poljubili osobu istog pola? Empty Re: Da li biste poljubili osobu istog pola? Uto Jan 08, 2013 12:49 pm

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

:D posao mi je takav (frizerka) da htela ne htela vidjam ih, upoznajem ih i cesto su mi i kolege, bivsi poslodavac i td...

16Da li biste poljubili osobu istog pola? Empty Re: Da li biste poljubili osobu istog pola? Uto Jan 08, 2013 12:50 pm

Electra.

Electra.
Član

Pa dobro, ali ok, ne možeš zabraniti njima. Ali eto ipak mislim sad da je na ulici previše, lupio sam. XD

17Da li biste poljubili osobu istog pola? Empty Re: Da li biste poljubili osobu istog pola? Uto Jan 08, 2013 11:42 pm

LittleA

LittleA
Član

Hahahha..to u sobu gdje niko ne vidi. :D

NOH8!!

18Da li biste poljubili osobu istog pola? Empty Re: Da li biste poljubili osobu istog pola? Sre Jan 09, 2013 12:30 am

-DevojcicaIzBlokica-

-DevojcicaIzBlokica-
Član

Pa dobro šta.. XD
Meni je čak šta više to okej.. xD
Što rekao SNG zanimljivo je videti devojke u akciji :D
tako da ja i moje ortakinje na taj način privlačimo pažnju po grandioznim beogradskim splavovima :D
ista priča kao kod sestre :D

19Da li biste poljubili osobu istog pola? Empty Re: Da li biste poljubili osobu istog pola? Sre Jan 09, 2013 12:41 am

Ado

Ado
Administrator

OMG! Pre bi pištolj na čelo! :D

http://www.quick-d.com/

20Da li biste poljubili osobu istog pola? Empty Re: Da li biste poljubili osobu istog pola? Sre Jan 09, 2013 12:49 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

The Reaper ::OMG! Pre bi pištolj na čelo! :D

Me too :P :!:

Zelo.

Zelo.
Član

Vec jesam,bilo mi je lepse nego sa muskarcem,a i trenutno sam um sa osobom istog pola..heh XD

https://facebook.com/marina.grimes

Slagiana

Slagiana
Član

Bilo je slucajeva u osnovnoj skoli gde su neke ''nafurane'' u osmom razredu,tako se poljube na blic i sad misle,gotovo,postigle su sve sto im treba u zivotu -.-
Nemam nista ni protiv gejeva,svako zivi kako hoce,slobodni smo ljudi,ali nisam za to,cak ni da privucem paznju..Sigurno necu da privucem paznju npr decku ako se ljubim sa drugaricom,on nece pomisliti da sam ok devojka,koja je ono..normalna :D

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

A mislis da ljubljenje sa osobom istog pola nije normalno? :P

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Meni nije normalno ljubiti osobu istog pola. Bez uvrede za one koji su gej ili bi, ali to je neko moje misljenje. :398911:

Slagiana

Slagiana
Član

~*NaughtyWickedWitch*~ ::A mislis da ljubljenje sa osobom istog pola nije normalno? :P

Mislim da nije..

LubenicaMala ::Meni nije normalno ljubiti osobu istog pola. Bez uvrede za one koji su gej ili bi, ali to je neko moje misljenje. :398911:

Slazem se...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu