Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li ste ikada pokušali ili želite napisati knjigu?

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Hahahahha :D
pa? Šta mislite :D
O čemu bi ste pisali?

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Volela bih da napisem knjigu ali za sad se sve svodi na manje price, volim fantastiku, pa na tu temu i pisem. Pre 5 godina sam napisala svoju prvu pricu i tad mi je dosta pomogao covek koji je radio u skolskoj biblioteci, bio mi je na neki nacin vodic kroz pisanje. Prica je dobra i duhovita ali jos nisam nikom dala da je procita, ne znam sta cekam. :D
Svaki dan pisem i to me zaista ispunjava i oslobadja. :)

DeathRipper

DeathRipper
Član

Pokusala sam, ali teen years are not really time for it. Prerastes jednostavno to sto pises i smejes se sam sebi za manje od par meseci. Mozda jednog dana, ako pronadjem dovoljno dobru ideju.

Ado

Ado
Administrator

LubenicaMala ::Pre 5 godina sam napisala svoju prvu pricu i tad mi je dosta pomogao covek koji je radio u skolskoj biblioteci, bio mi je na neki nacin vodic kroz pisanje. Prica je dobra i duhovita ali jos nisam nikom dala da je procita, ne znam sta cekam. :D
Svaki dan pisem i to me zaista ispunjava i oslobadja. :)

Okači je negde na forumu da vidimo. :)

Inače voleo bih da napišem knjigu, ali sam anti-talenat i za sastavljanje tema za pismene zadatke što ima 1-2 strane a ne da pišem stotinak stranica.

http://www.quick-d.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu