Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Svi GTA gradovi u jednom svijetu

+2
Little_Foxy_Lady
Ado
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Svi GTA gradovi u jednom svijetu Empty Svi GTA gradovi u jednom svijetu Sub Jan 05, 2013 5:09 am

Ado

Ado
Administrator

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rockstar Games je izrazio želju da od svih gradova GTA serijala stvori jedan megaveliki svijet
Predsjednik Rockstar Northa, Leslie Benzies, rekao je kako bi razvojni tim želio stvoriti jedan ogroman svijet sastavljen od svih gradova koje smo u GTA serijalu posjetili.
U intervjuu za Digital Trends Benzies je pričao o povijesti razvoja serijala i lokacijama koje su igrači imali prilike posjetiti te o mogućnosti povratka jednog od omiljenih gradova - Vice Cityja.
"U jednom bismo trenutku željeli stvoriti jedan veliki svijet koji bi sadržavao sve gradove koje smo do sada napravili te igračima omogućio da ponovo posjete svoje omiljene lokacije. U tom kontekstu, povratak u Vice City bi bio vrlo zanimljiv." - rekao je.
Nakon nedavnog izlaska nekih od starijih GTA naslova na mobilnim uređajima Benzies daje naslutiti da će mobilne platforme uskoro dobiti još igara: "Snaga mobilne tehnologije brzo napreduje i teško je zamisliti što ćemo u godinama koje dolaze na njima izdati. Hoće li se raditi o reizdanjima postojećih igara ili potpuno novim igrama ne mogu reći. No, ako pogledate Chinatown Wars vidjet ćete da smo uvijek spremni na izazove koje razvoj za nove tehnologije donosi."
Grand Theft Auto će se u međuvremenu, s Grand Theft Autom 5, vratiti u legendarni Los Santos koji smo prvi put posjetili u odličnom San Andreasu još 2004. godine.
Daniel Lučić
[You must be registered and logged in to see this link.]

http://www.quick-d.com/

2Svi GTA gradovi u jednom svijetu Empty Re: Svi GTA gradovi u jednom svijetu Ned Jan 06, 2013 5:57 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Jako je kuul igrica ta GTa :D
ja sam igralaa..sa sve onim šiframa hahahah :)

3Svi GTA gradovi u jednom svijetu Empty Re: Svi GTA gradovi u jednom svijetu Ned Jan 06, 2013 6:02 am

Ado

Ado
Administrator

Ja sam San Andreas igrao 5-6 puta do kraja sa šiframa a 1 bez šifiri. Bilo mi je zanimljivo zato što sam pravio svoju odeću preko PS-a, crtao po autima... Imam jedan BMW koji sam radio za GTA i danas, po nekad uključim GTA da ga vozim, da me želja mine. :D

http://www.quick-d.com/

4Svi GTA gradovi u jednom svijetu Empty Re: Svi GTA gradovi u jednom svijetu Čet Jan 10, 2013 1:35 pm

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Volim i imam GTA u kompu :D

5Svi GTA gradovi u jednom svijetu Empty Re: Svi GTA gradovi u jednom svijetu Čet Jan 10, 2013 3:16 pm

SnG

SnG
Član

Preko kojeg programa si radio odjecu i crtao p oautima?? MSm preko kojeg si ubacivao, ako bi mogao da postavis neki tutorijal bilo bi jako lijepo :D

6Svi GTA gradovi u jednom svijetu Empty Re: Svi GTA gradovi u jednom svijetu Čet Jan 10, 2013 9:54 pm

Ado

Ado
Administrator

Pa imao sam ranije tutoriale ali to je sve otišlo kad sam dizao sistem, evo na primer za odeću ti je potreban samo txd workshop program i PS naravno, vrlo se lako koristi, imaš na YT tutoriala mnogo. Možeš i kola da izmeniš preko tog programa mnogo, ali za odeću je pogodniji.

http://www.quick-d.com/

7Svi GTA gradovi u jednom svijetu Empty Re: Svi GTA gradovi u jednom svijetu Pet Jan 11, 2013 12:08 pm

Slagiana

Slagiana
Član

Bas fino,obozavam GTA i igram ga oduvek :D

8Svi GTA gradovi u jednom svijetu Empty Re: Svi GTA gradovi u jednom svijetu Pon Jul 01, 2013 12:58 pm

DeathRipper

DeathRipper
Član

Meni nikad nije bila gotivna igrica bez cheatova. Ali sa cheatovima si mogao tako da se gubis da je to bilo nemoguce ne raditi. XD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu