Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kada nije rano za sex?

+4
Little_Foxy_Lady
LittleA
SnG
~*NaughtyWickedWitch*~
8 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Kada nije rano za sex? Empty Kada nije rano za sex? Sub Jan 05, 2013 3:56 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Sa koliko godina po vama nije rano za sex?

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

2Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Uto Jan 08, 2013 1:53 am

SnG

SnG
Član

pa za djevojke iskreno od nekih 17, 18 godina to je moje misljenje, a za muskarca mozda 16...

3Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Uto Jan 08, 2013 1:54 am

LittleA

LittleA
Član

Nema tu pravila, kad osoba osjeti da je spremna onda je to pravo vrijeme. :)

4Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Uto Jan 08, 2013 1:59 am

SnG

SnG
Član

Po mom misljenu djevojak ne bi trebala ili mogal biti spremna sa 14 ili 15 godina...

5Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Uto Jan 08, 2013 2:05 am

LittleA

LittleA
Član

Pa dobro, ne sad sa 14-15..ali tamo od 16-17 pa na dalje. Jednostavno one to treba da osjete, treba da shvate da su spremne a ne da imaju sex zato što ih na taj korak nagovara njihov momak. :)

6Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Uto Jan 08, 2013 2:11 am

SnG

SnG
Član

Naravno uredu je sa nekih 18 kao sto rekoh i nije uredu da ih neko na to "prisiljava" to kada one osjete, ali poslije hajmo reci eto 17-18. Nisma rekao da mora striktno sa 18

7Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Uto Jan 08, 2013 2:15 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

I ja tako mislim 17-18 godina je skroz okej.
Mada u poslednje vreme ...klinke baš ne obraćaju pažnju na to. Ja nznm da li one uopšte imaju žive roditelje..takvo ponašanje. Ono bez reči sam.
Tu par devojaka iz mog bloka imaju 13,14 godina i realno imaju veće grudi i dupe nego neke moje 20ogodišnje drugarice. -.-''
a o tome sa kime su sve spavale da i ne pričamo.
Onako kao da se vraćamo u kameno doba, eto

8Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Uto Jan 08, 2013 2:22 am

LittleA

LittleA
Član

SnG ::Naravno uredu je sa nekih 18 kao sto rekoh i nije uredu da ih neko na to "prisiljava" to kada one osjete, ali poslije hajmo reci eto 17-18. Nisma rekao da mora striktno sa 18

Shvatila sam što želiš reć.:)
A što se tiče "prisiljavanja" sve je više onih momaka koji svojoj djevojhci kažu "Ako me voliš spavaćeš sa mnom", a djevojke da ne bi izgubile momke pristanu na to.
A djevojke od 14-15 godina žure da odrastu, a gubljenje nevinosti gledaju kao neku prepreku do toga da postanu žene.

9Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Uto Jan 08, 2013 2:31 am

SnG

SnG
Član

Da vecina klinkica gube nevinost sa nekih 14 godina pa cak i manje i sam se pitam jel imaju roditelje, ali u danasnje vrijeme je to postala moda, valjda...

Sto se tice momka koji svoju djevojku uslovi sa tim "ako me volis da'ces mi" to je retardirano i ja bi to odmah po kratkom postupku, opet ponavljam nisma sad ja nekakva postenjacina, ali brate ja to nikada nebih mogao svojoj djevojci reci, jedino da ne osjecam nista prema njoj...

10Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Uto Jan 08, 2013 4:56 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

Pa nije to moda nego deca jako rano žele da porastu, to nije dobro.
Treba bre što duže ostati deeete. A ja za to krivim njihove roditelje.
A i današnje vreme pomalo..
Mislim realno.. ja se užasavam kada čujem kako klinka peva
''neko će mi noćas napraviti sina'' od Sandre Afrike.
pa dajte bre -.-''
nije ni čudo što se tako ponašaju

11Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Uto Jan 08, 2013 5:03 am

SnG

SnG
Član

Slazem se roditelji trebaju da paze na dijete, nekolicina njih to uopce ne radi, a to da je vrijeme takvo kakvo je, to stoji msm gdje god da se okrenes djeca se loze da su odrasli.

U takvom vremenu zivimo, meni je samo problem kada pomislim da cu mozda imati kcerku, pa kako tek tada da je odgojim kada je sad vrijeme ovakvo :/

12Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Pet Jan 11, 2013 11:45 am

Slagiana

Slagiana
Član

Ne znam zasto,mada sam jednim delom tako i vaspitana,ali ja ne bih pre braka.Ako se desi,neka se desi spontano,i naravno posle 18-te godine,ali ipak sam za varijantu ne pre braka,zvucim staromodno,ali tako razmisljam..

13Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Sub Jan 12, 2013 12:20 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

LittleA ::Nema tu pravila, kad osoba osjeti da je spremna onda je to pravo vrijeme. :)
U jednu ruku se slažem, u drugu i ne baš :P

Ali neka za devojke bude 16,17 a momke 15,16 :)

14Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Sub Jan 12, 2013 5:01 am

SnG

SnG
Član

Pa sta ti cekas brate :)

15Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Sub Jan 12, 2013 6:07 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Otkud ti znaš da li sam ili nisam :) hahahahahahahahahahah :)

16Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Sub Jan 12, 2013 6:11 am

SnG

SnG
Član

Pa iz tvojih postova sam predpostavio, rekao si da si sa curom 4 godie i da nikada to niste uradili, a reao si da si je prevario samo jednom i da ti je oprostila...

Jel to znaci da ti je orostila sex sa drugom djevojkom???

17Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Sub Jan 12, 2013 6:14 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Neee, napio sam se i počeo sam da se ljubim sa drugom, bilo je tu malo vatanja i toga, ali ne i sexa :)

18Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Sub Jan 12, 2013 6:24 am

SnG

SnG
Član

Pa vidis da sam pogodio ;)

19Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Sub Jan 12, 2013 7:18 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Sto se tice devojaka ne bi trebalo pre 17-18god. i veze bar godinu dana duge. A momci... pa sto se njih tice neki nisu zreli ni sa 20 ali su izgubili nevinost sa 13, za njih je vreme kad shvate taj cin na pravi nacin bilo to u 16-oj ili 20-oj. :654625:

20Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Sub Jan 12, 2013 7:21 am

SnG

SnG
Član

Pa ni neke djevojke nisu zrele sa 17-18??

21Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Sub Jan 12, 2013 7:34 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

SnG ::Pa ni neke djevojke nisu zrele sa 17-18??
Slazem se. Ali vodim se time da devojke na taj cin gledaju malo ozbiljnije i romanticnije dok momci i ne bas, oni tek s godinama dodju do te faze razmisljanja. :D

22Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Sub Jan 12, 2013 7:38 am

SnG

SnG
Član

Pa u jedn ruku si upravu, ali ipak aj msm da su momci ronaticin kada vole djevojku, ali kada zele samo sex onda se romanitika gubi :)

23Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Sub Jan 12, 2013 7:53 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Slazem se u potpunosti, ali mislim da malo koji momak sa 17 godina iskreno voli, a momak dok ne zavoli na taj cin gleda samo kao seks ali ne i kao vodjenje ljubavi tj malo ozbiljniji i intimniji cin.
Usli smo u duboku polemiku, pocinjem da gubim nit :D

24Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Sub Jan 12, 2013 8:13 am

SnG

SnG
Član

xD slazem se da vecina na to gleda kao na sex, ali nemoguce ni da sve djevojke vole kada pristupaju tom cinu, ali kao sto i sama rece necemo dublje :)

25Kada nije rano za sex? Empty Re: Kada nije rano za sex? Sub Jan 12, 2013 8:41 am

LubenicaMala

LubenicaMala
Član

Pa ako znaju sta ih ceka tokom tog prvog cina bolje je da vole, ako me razumes. :D

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu