Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kratka ili duga veza?

+4
LittleA
Mr.Joker
Mr.Pixy :)
~*NaughtyWickedWitch*~
8 posters

Kratka ili duga veza?

Kratka ili duga veza? Vote_lcap0%Kratka ili duga veza? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Kratka ili duga veza? Vote_lcap100%Kratka ili duga veza? Vote_rcap 100% [ 8 ]
Ukupno Glasova : 8


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kratka ili duga veza? Empty Kratka ili duga veza? Sub Jan 05, 2013 3:05 am

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

Jeste li vise za kratku, ili za dugu vezu? Zasto?

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

2Kratka ili duga veza? Empty Re: Kratka ili duga veza? Sub Jan 05, 2013 2:29 pm

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Duga!
Zbog toga ako mi se devojka sviđa i ja njoj, i ako se volimo, zašto bih raskidao sa njom onda :P

3Kratka ili duga veza? Empty Re: Kratka ili duga veza? Sub Jan 05, 2013 10:09 pm

Mr.Joker

Mr.Joker
Forumski filozof

Duga. Sve što je lepo obično traje kratko, ali kad je već dugo onda je to pravi raj na zemlji.

4Kratka ili duga veza? Empty Re: Kratka ili duga veza? Pon Jan 07, 2013 4:28 am

LittleA

LittleA
Član

Duga. :)

5Kratka ili duga veza? Empty Re: Kratka ili duga veza? Uto Jan 15, 2013 10:20 am

Slagiana

Slagiana
Član

Duga,uvek sam za to :D

6Kratka ili duga veza? Empty Re: Kratka ili duga veza? Uto Jan 15, 2013 10:27 am

SnG

SnG
Član

Duga naravno, a zasto?? Pa zato sto svaka veza koja ne predvodi braku je gubljenje dragocjenog vremena...

7Kratka ili duga veza? Empty Re: Kratka ili duga veza? Uto Jan 15, 2013 10:28 am

Slagiana

Slagiana
Član

SnG ::Duga naravno, a zasto?? Pa zato sto svaka veza koja ne predvodi braku je gubljenje dragocjenog vremena...

Odlicno receno :D

8Kratka ili duga veza? Empty Re: Kratka ili duga veza? Čet Feb 21, 2013 6:51 am

swolf13

swolf13
Član

Nijedno..Tu treba naći balans..Zašto?
Kratka veza znači samo jedno,sex dok partneri ne dosade jedno drugom..
A duga veza,hm..Pa veza bi trebala biti korak prije braka,ako nije onda je to igra osjećaja.Tako da možda nekom treba vremena da se upozna pa to bude duga veza ali kako god da se okrene veza treba trajati onoliko koliko je dovoljno :)

9Kratka ili duga veza? Empty Re: Kratka ili duga veza? Pon Jul 01, 2013 1:30 pm

DeathRipper

DeathRipper
Član

Volela bih dugu vezu u kojoj sam zadovoljna, ali posto ja isuvise volim dinamiku i promene, a ne verujem da su ljudi toliko puni iznenadjenja da mi to konstantno obezbedjuju, godinu za godinom.. meh. Ne znam. Volela bih dugu vezu, ali sam prezahtevna za to. Smislicu ja vec nesto. XD

10Kratka ili duga veza? Empty Re: Kratka ili duga veza? Pon Jul 01, 2013 7:46 pm

~*NaughtyWickedWitch*~

~*NaughtyWickedWitch*~
Administrator

DeathRipper ::Volela bih dugu vezu u kojoj sam zadovoljna, ali posto ja isuvise volim dinamiku i promene, a ne verujem da su ljudi toliko puni iznenadjenja da mi to konstantno obezbedjuju, godinu za godinom.. meh. Ne znam. Volela bih dugu vezu, ali sam prezahtevna za to. Smislicu ja vec nesto. XD
Ehh, znam kako ti je xD

http://neka-stara-navika.tumblr.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Veza/Sex na jedno vece?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu