Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na forum za sve . Forum namenjen ljudima koji žele da se druže. Forum na kojem je zabava zagarantovana !
Registrujte se/pristupite i zabava počinje! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

U zatvor!

+2
LittleA
Mr.Pixy :)
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1U zatvor! Empty U zatvor! Sre Jan 09, 2013 5:37 am

Mr.Pixy :)

Mr.Pixy :)
Pisac

Žena iz Kentakija moraće dva dana da odleži jer nije obrisala svoj Facebook nalog.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Pola Ešer vozila je pijana kada je izazvala saobraćajnu nesreću tokom koje je udarila u drugo vozilo u kojem su se nalazila četiri tinejdžera. Oni su zadobili lakše povrede, a Pola je pijana pobegla sa mesta nesreće.

"Glupa sam, dobila sam kaznu za vožnju u pijanom stanju i udarila sam drugi auto, LOL (smeh)", napisala je Ešerova na svom Facebook nalogu.

Porodice povređenih tinejdžera zatražile su od sudije Meri Felps da se post u kojem je Poli očigledno smešan ceo incident obriše, a sudija je naredila Ešerovoj da za kaznu obriše ceo svoj nalog.

Pošto ona to nije učinila, osuđena je zbog nepoštovanja suda na dva dana zatvorske kazne.

"Stvarno nisam htela da se šalim oko nesreće, i nisam mislila da će me jedno 'LOL' strpati u zatvor", rekla je posramljena Ešerova.

[You must be registered and logged in to see this link.]

2U zatvor! Empty Re: U zatvor! Čet Jan 10, 2013 1:13 am

LittleA

LittleA
Član

Hahhahahah..OMG :affraid:

3U zatvor! Empty Re: U zatvor! Čet Jan 10, 2013 1:17 am

Ado

Ado
Administrator

Hahaahahha, u Srbiju bi je nagradili.

http://www.quick-d.com/

4U zatvor! Empty Re: U zatvor! Čet Jan 10, 2013 2:26 am

Little_Foxy_Lady

Little_Foxy_Lady
Administrator

The Reaper ::Hahaahahha, u Srbiju bi je nagradili.

Realno. ahahah :)

5U zatvor! Empty Re: U zatvor! Čet Maj 09, 2013 5:59 am

Cold Stone


Član

Ado ::Hahaahahha, u Srbiju bi je nagradili.
xaaxaxxaxaaxxaxaxaxaxaxa

6U zatvor! Empty Re: U zatvor! Pon Jul 01, 2013 3:09 am

DeathRipper

DeathRipper
Član

Koja glupost. Pa sta i da joj je bio smesan? Mislim, nije da kazem da bi trebalo da bude ikom smesno, ali to nema nikakve veze sa zakonom.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu